18 Mayıs 2024 Cts

İl Belediye Başkanı-İl Başkanı-Zonguldak Basını-Karaelmas Gazeteciler Derneği-Ankara-Zonguldak Akkuş Dernek Başkanları-Akkuş-ünye-Ankara-İstanbul-Krd.Ereğli-Zonguldak’dan Büyük katılımın olduğu Akkuşlu Hüsne SEVİNDİK’in cenazesi İnsan seli oldu

Zonguldak'tan Herhalde Bu Kadar Yoğun Katılımlı Akkuş Cenazesi Olmamıştır.

İl Belediye Başkanı-İl Başkanı-Zonguldak Basını-

Karaelmas Gazeteciler Derneği-

Ankara-Zonguldak Akkuş Dernek Başkanları-

Akkuş-ünye-Ankara-İstanbul-Krd.Ereğli-Zonguldak'dan

Büyük katılımın olduğu

Akkuşlu Hüsne SEVİNDİK'in cenazesi

İnsan seli oldu

20.01.2013 Günü Hakkın Rahmetine kavuşan Akkuş İlçesi Kuşçulu Köyü Sevkili Mahallesinden olup, Zonguldak'ta ikamet eden Kasım SEVİNDİK eşi 57 yaşındaki Hüsne SEVİNDİK 21.01.2013 günü öğle vakti kılınan cenaze namazından sonra Zonguldak kabuz mahallesi Rüzgarlımeşe Mezarlığı’nda toprağa verildi.

Rahmetli Hüsne SEVİNDİK'in cenaze merasimi oldukça kalabalıktı. Cenazeye Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, CHP Zonguldak İl Başkanı Halil Furat, CHP İl Sekreteri Nurettin Yolcu, CHP Merkez İlçe Başkanı Tarık Coşkun, Karaelmas Gazeteciler Derneği (KGD) Başkanı Osman Sav, MHK 11’inci Bölge Hakem Kurulu Üyesi Erol Pesen, Karaelmas Gazeteciler Derneği (KGD) Yönetim Kurulu Üyesi ve Doğan Haber Ajansı (DHA) Zonguldak Bürosu muhabirlerinden Durmuş Sevindik, gazeteciler ve spor camiasında bazı isimler katıldı.

Zonguldak İlinin göstermiş olduğu duyarlılığa ise Ordu İli Akkuş İlçesi ve Ünye İlçesinden, Ankara'dan, İstanbul'dan, Zonguldak Ereğli'den cenazeye katılanlar ile birlikte Ankara Akkuş Köyleri Yardımlaşma ve Dayanışma Dernek Başkanı Kazim Çonoğlu, Bir önceki Başkan Emekli Öğretmen Muzaffer ÇELEBİ, Zonguldak Akkuş İlçesi Yardımlaşma ve Dayanışma Dernek Başkanı Recep KIRIK ve Yönetim Kurulu ve Denetim kurulu üyeleri, Akkuş İnternet Sitesi yapımcılarından İhsan ÇAM ve Ailesi, Sitemiz Ereğli Muhabiri Celal KARABACAK, Sitemiz Meyvalı Köyü Muhabiri Dursun TAVŞANCI, Zonguldak'da ikamet eden Akkuşluların nerede ise tamamı son yolculuğunda Hüsne Yengemizi yanlız bırakmadı.

Eşini son yolculuğa uğurlayan Kasım SEVİNDİK, Oğlu Murat SEVİNDİK, Rahmetlinin kardeşi Dursun TAVŞANCI ve Kardeşleri, Yengesinin ani ölümü ile çok üzüntülü olan Sitemiz Yapımcılarından İhsan ÇAM; Cenaze merasimine katılan herkese çok teşekkür ediyorlar. Şükranlarını sunuyorlar. Cenazeye gelen, arayan ve bir şekilde haberdar olup, sabır temennisinde bulunan herkesten Allah Razı Olsun diyorlar.

Kasım SEVİNDİK

Yukarıdaki Fotoğrafları Çekip Sitemize Ulaştıran Üniversite Öğrencisi

Berkant TÜRK'e Çok Teşekkür Ediyoruz.

 

Zonguldak Karaelmas Gazeteciler Derneğinin Haberi

Hüsne Sevindik gözyaşlarıyla uğurlandı

Karaelmas Gazeteciler Derneği (KGD) Yönetim Kurulu Üyesi ve Doğan Haber Ajansı (DHA) Zonguldak Bürosu muhabirlerinden Durmuş Sevindik’in, yüksek tansiyona bağlı olarak geçirdiği beyin kanaması sonucu hayatını kaybeden yengesi Hüsne Sevindik, son yolculuğuna uğurlandı.
2 çocuk, bir torun sahibi 57 yaşındaki Hüsne Sevindik’in 21.01 2013 günü öğle vakti Tepebaşı Sarıtoprak Camisi’nde kılınan cenaze namazına; Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir
CHP Zonguldak İl Başkanı Halil Furat, CHP İl Sekreteri Nurettin Yolcu, CHP Merkez İlçe Başkanı Tarık Coşkun, Karaelmas Gazeteciler Derneği (KGD) Başkanı Osman Sav, MHK 11’inci Bölge Hakem Kurulu Üyesi Erol Pesen, gazeteciler ve spor camiasında bazı isimler katıldı.
Hüsne Sevindik, cenaze namazının ardından sevenlerinin gözyaşları arasında Rüzgarlımeşe Mezarlığı’nda toprağa verildi.
KGD olarak, değerli büyüğümüz Hüsne Sevindik’e Allah’tan rahmet, ailesine başsağlığı dileriz.

 

20.01.2013 Günlü Sitemizde Yayınlanan Haber

Zonguldak'tan Cenaze Haberi;

Sitemiz Yapımcılarından İhsan ÇAM'ın

Akrabası Kasım SEVİNDİK'in Hanımı olup,

Sitemiz Meyvalı Köyü Muhabiri Dursun TAVŞANCI'nın

Ablası Hüsne SEVİNDİK Hakkın Rahmetine Kavuşmuştur

İlçemiz Kuşçulu Köyü Sevkili Mahallesinden olup, Zonguldak'da ikamet eden Kasım SEVİNDİK eşi Hüsne SEVİNDİK aniden hastalanmış. Tansiyon yüksekliği sonucu hastanede bir kaç saat yatırılmış. Daha sonra evine gönderilmiş. Ancak eve geldikten bir kaç sonra tekrar hastalanmış ve hastaneye yetiştirilemeden hayata gözlerini yummuştur. Hüsne yengemize Allah Rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun. Geride kalan eşi, oğlu, kızı ve gelini ile akrabalarına, yakınlarına ve sevdiklerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

Sitemiz yapımcılarından İhsan ÇAM'ın Akrabası Kasım Sevindik'in eşi olup, Sitemiz Meyvalı köyü muhabiri Dursun TAVŞANCI'nın ablası olan Rahmetlik Hüsne SEVİNDİK 21.01.2013 Pazartesi günü öğle vaktinde Zonguldak mezarlığında toprağa verilecektir.

 

Okuma: 858

Yorumlar (11)

Bu resimleri çekip sitemize ulaştıran berkant kardeşimize çok teşekkür ederim.bu acılı günümüzde bizlerin yanında olan siyasilere.dernek başkanlarına.eş dost akrabalara.özellikle akkuş internet sitesi ve ekibine çok teşekkür ederim.hakkın rahmetine kavuşan canım ablamada ALLAH'tan rahmet diliyorum.mekanı cennet toprağı bol olsun.cenazeye katılamayıp telefonlarla bizlere baş sağlığı dileyen tüm dostlara da çok teşekkür ederim..Dursun Tavşancı
 

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar