17 Haziran 2024 Pts

Kızılelma Belediye Başkanı İsa DEMİRCİ’nin Akkuşlular Gecesinde Yaptığı Konuşma Canlı

Akkuşlular Gecesinde, Başkan İsa DEMİRCİ, bir çok konulara değindi

 

 

11.11.2009 TARİHİNDE ANKARA’DA DÜZENLENEN

AKKUŞLULAR GECESİNE KATILAN

KIZILELMA BELEDİYE BAŞKANI

İSA DEMİRCİ’NİN GECEDE YAPTIĞI KONUŞMASI

 

Related Articles

1 Yorum

 1. Sayın başkan İsa DEMİRCİ bey kardeşimi öncelikle bu gecede yaptıkları anlamlı konuşmalarından ve geceye katkılarından dolayı tebrik ediyorum.
  Elbette böyle bir gecede insan yöresinden ve yaşadığı coğrafyanın zor şartlarından bahsedecek. Sayın Başkan geceye katılmam için beni aradıklarında haftanın en yoğun günü olması ve mesaim dolayısı ile geceye katılamıştım. Bu yüzden çok müteessirim. Hemşehrilerim bendenizi anlayışla karşılar umarım. Sayın başkan niçin gurbette olduğumuzdan bahsetmiş haklı olarak. Bu gecenin eğitime katkı amaçlı olduğunu başkanın konuşmasından öğreniyoruz. Daha önce yapılan yayınlarda Akkuşluların buluşma gecesi olarak duyurulmamış mıydı? Herhalde benim dikkatimden kaçmış olacak.
  Değişim ve Gelişime en iyi örnek Kızılelma Beldesinden olabilirdi. Kısa zamanda yapılan ilköğretim okulumuz ve arkasından SBS de kayda değer başarılar… Alkışmaya değerdi. Yeryüzünde insana yapılan yatırımdan daha büyük yatırım yoktur. Hiç bir yatırım yoktur ki; hedefinde kapsam alanında insan olmasın.
  Akkuş ilçemizin problemlerini yok saymaktansa sorunları tespit edip çömzüm yolları aramak daha iyidir.
  Sayın Başkanın eğitim gönüllüsü olduğunu biz biliyorduk. Bu vesile ile bütün Türkiye kendi ağızından öğrenmiş oldu. Kendisini bir eğitimci olarak ayrıca tebrik ediyorum.
  Güzel bir konuşma olmuş, sayın Başkana ve geceye emeği gecenlere tekrar teşekkür ediyorum. Sevgi ve Selamlarımla.
  Mehmet Ali KURU
  Çorum 14.12.2009

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar