16 Haziran 2024 Paz

Kızılelma Belediye Başkanı 3. Defa Mazbatasını Aldı

Kızılelma halkının bana vermiş olduğu yetki ile yeni dönemde yeni projelerimizle daha iyi hizmet vereceğimize inanıyorum

 

 KIZILELMA BELEDİYE BAŞKANI

İSA DEMİRCİ
 
 3. DEFA BAŞKANLIK MAZBATASINI ALDI
 
29 Mart 2009 tarihinde yapılan seçimlerde fiilen rakipsiz, hukuken iki adayla yarışan ve en rahat seçim çalışması yapan Kızılelma Belediye Başkanı İsa DEMİRCİ Mazbatasını aldı.
 
Kızılelma Halkından 5 yıllık daha yetki alan Belediye Başkanı İsa DEMİRCİ Akkuş Adliyesinde İlçe Seçim Kurulundan mazbatasını aldı.
 
Belediye Meclis üyelerinin de hazır bulunduğu ve mazbatalarını aldığı İlçe Seçim Kurulu önünde yaptığı açıklamada;  “ Daha önce 2 defa aldığım Belediye Başkanlığı mazbatasını, bugün 3. defa alıyorum. Almış olduğum mazbata ile beraber, Kızılelma halkının bana vermiş olduğu yetki ile yeni dönemde yeni projelerimizle daha iyi hizmet vereceğimize inanıyorum” dedi.
 
Kızılelma Belediye Meclis Üyeleri:
 
      Adı ve Soyadı        Baba Adı   Partisi
 
1—Ali DEMİRCİ           Azmi          AKP
2—Ali DEMİRCİ           Sabri          AKP
3—Ali DUMAN             Sabri          AKP
4—Cemal DEMİRCİ     İsmail         AKP
5—İsmet YILMAZ        Emin          AKP
6—Kadir DEMİRCİ       Cemal        AKP
7—Muharrem TOSUN  Remzi        AKP
8—Necati KURU          Mustafa      AKP
9—Ramazan KURU     İsmail         AKP

Related Articles

3 YORUMLAR

 1. kızılelmanın gururu isa başkanımızı tekrar seçildiği için tebrik ediyorum.Bu arada seçimden önce söz verilen icraatları yapmaya mazbatasını almadan başlayan sayın başkanıma çok teşekkür ediyorum.kısa zaman içinde kasabamız halı sahasına kavuşuyor.çalışmalar başladı.kızılelmaya hayırlı uğurlu olsun.

 2. kızılelma halkı baskanımın arkasında durdu ve aday bile cıkarmadı..ne mutlu bize isa baskanımız var.o ne yapacağını bilir.dürüstlüğünden vazgecmez.doğru bildiği sey bizi doğrulara götürmüstür hep.birileri baskanıma sanki işini öğretmek gibi yorumlarda bulunuyor.merak etmeyin baskanım eğer bu işi bilmeseydi 3.kez baskanlık yapamazdı zaten.baskanım ve ekibine yeni döneminde kolaylıklar diliyorum..hersey kızılelma icin…

  yavuz selim….

 3. 3. Kez Kızılelma Belediye başkanlığını kazanan, Sayın Başkan İsa DEMİRCİ ve Belediye Meclis üyelerini bu göreve yeniden seçilmelerinden dolayı tebrik ediyorum.
  2009 Mahalli seçimlerinde Kızılelma halkının özgür idaresi ile seçilerek Belediye Başkanlığını Kazanan Sayın İsa DEMİRCİ ve Meclis Üyeleri;
  1—Ali DEMİRCİ
  2—Ali DEMİRCİ
  3—Ali DUMAN
  4—Cemal DEMİRCİ
  5—İsmet YILMAZ
  6—Kadir DEMİRCİ
  7—Muharrem TOSUN
  8—Necati KURU
  9—Ramazan KURU
  En kalbi duygularımla kutluyorum. Aşağıdaki tavsiyelerimi dikkatlice okumanızı istirham ediyorum.
  Kamu kaynaklarını Kızılelma Halkının menfaatleri doğrultusunda israf etmeden, hak ve hukuk çerçevesinde, doğru yerde kullanmanız sizin ve Kızılelma halkının en doğal hakkıdır.
  Kamu sorumluluğunu üslenmiş birer kişi olarak; Kızılelmalıların güvenini sarsacak, karar ve uygulamalardan kaçınacağınızı ümit ediyorum.
  Devlet ve Belediye ile ilgili şahsi ilişkilerinizde dürüstlük ve şeref gibi en üstün ideallerinizden taviz vermeyeceğinize en samimi duygularımla inanıyorum.
  Kamu görevini yürüttüğünüz süre içerisinde her türlü partizan faaliyetlerden kaçınmalısınız.
  Bu şerefli görevinizi yaparken bir karşılık ve çıkar beklemeyeceksiniz, gizli bilgileri sızdırarak özel çıkar sağlamayacaksınız, devletin gücünü ve nüfusunu şahsi güç ve çıkar olarak kullanmayacaksınız.
  Bu tavsiyelerim size ne kadar faydalı olur bilmem ama bugün güzel ülkemde milletin önünde hizmete soyunanlar bazı değer yargılarını ve halkın isteklerini dikkate almazlar ise bedelini bir türlü ödüyorlar.
  Bütün hamşehrilerime saygı ve sevgilerimi sunarım.
  Mehmet Ali KURU
  ÇORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar