16 Haziran 2024 Paz

Kuşçulu,Ortabölme,Alan ve Seferli Beldelerinin Yol Talebine İlişikin Kaymakamlığa Dilekçeleri

5 Dernek ve 4 Muhtar Yol için Dilekçe ile Kaymakamlığa Müracaat Ettiler

5 DERNEK VE 4 KÖY MUHTARI İMZALI DİLEKEÇE İLE

AKKUŞ KAYMAKAMLIĞINA YOL YAPIMI İÇİN MÜRACAAT ETTİLER

Alan Köyü Derneği, Ortabölme Köyü Derneği, Seferli Belde Dereneği, Seferli Ali imamlar Derneği, Akkuş Köyleri Derneği,

Kuşçulu Köyü Muhtarı, Ortabölme Köyü Mühtarı, Alan Köyü Muhtarı ve Seferli Beldesi Muhtarları

Bir araya gelerek, Akkuş Salman Yolunun Kemikkeriş Sapağından sonra Kuşçulu, Ortabölme, Alan ve Seferli Beldesi istikametine giden dere yolunun, bakımsız, keskin virajlar ve nerdeyse geçilmesi imkansız hale gelmesi nedeni ile acilen bakıma alınması, ilk olarak greyder ile silinmesini, virajların düzeltilmesini, ihtiyaç olan yerlere büzler konmasını, Menfezlar yapılmasını ve yolun genişletilmesini talep etmişlerdir.

Bu birlikteliğin talebinin olumlu karşılanmasını acilen beklerken, hizmet için bir araya gelen bu beraberliğin devam etmesini, yolun takipçisi olmalarını ve daha bir çok projelerde aynı kenetlenmeyi göstermelerini bekliyoruz. Derneklerimize ve Muhtarlarımıza bu duyarlı davranışlarından ötürü teşekkür ediyoruz ve kutluyoruz. Not: Dilekçe Seferli.com Sitesinden alınmıştır.

 

Daha önceki senelerde bu yolda çalışmalar olmuş. Ancak devamı ödenek azlığından gelmemişti Kaymakamlığımızın, Siyasilerimizin ve İl Genel Meclis Üyelerimizinde Yolun Yapılması için ellerinden gelenleri yapmalarını bekliyoruz.

Related Articles

2 YORUMLAR

  1. akp 6 yıldır hala düzeltmediyde bundan sonra zor.Bence ilçenin adını değiştirip diyarbakır yaparsak yatırım yaparlar.Hepimiz kış uykusundayız.doguya 12 milyar dolar akkuşa 1 milyon dahi harcamaz bunlar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar