22.Eki.2020
ad

Yazar hakkında

6 Yorumlar

 1. garıp koylu

  yasar bey ben kutbogaz koylulerının hen koydekı hen gurbette olanlarının durumunu cok ıyı bılırım bey kardesım cok ıyı olur ama malesef buna maddı olarak hazır deyılız 1 kısı kurban kesıyor aıleden 15 kısı kesemıyor hesap ortada lutfen detaylı dusunelımherkese slm

  Yanıt
 2. YAŞAR EFİLOĞLU

  SEVGİLİ HEMŞERİLERİM BEN KÖYÜME KÖYLÜME OLAN VEFA BORCUMU İFA ETTİĞİMDEN EMİNİM. ÇAĞRIMA KULAK VERİLSEDE VWERİLMESEDE BEN VAZİFEMİ YAPTIĞIM KANAATİNDEYİM. İLGİLENEN HERKESE TEŞEKKÜR EDER, KURBAN BAYRAMININ HERKESE HAYIRLAR GETİRMESİNİ NİYAZ EDERİM

  Yanıt
 3. YAŞAR EFİLOĞLU

  SEVGİLİ YORUMCU VE KATILIMCI KARDEŞLERİME TEŞEKKÜR EDİYORUM, TABİKİ KURBAN ÜCRETLERİYLE İLGİLİ BİR AÇIKLAMA YAPMAK ZARURETİ HASIL OLDU. ODA ŞUDUR, HER NE KADAR KURBAN ÜCRETİ OLARAK 350 YTL. KONMUŞSA DAHİ , TOPLU ALIMLARDA FİYAT DÜŞECEKTİR VE BELKİDE 300. YTL YE KURBAN KESMİŞ OLACAĞIZ. İHTİYATİ OLARAK TAKRİBİ RAKAM 350. YTL KOYULDU ,EĞER DAHA UCUZA MALEDİLEBİLİNİ,RSE, ARTAN PARALARIMIZ HEBA OLMİCAK VE MERKEZ KABRİSTANLIĞIMIZIN ETRAFININ ÇEVRİLMESİ İNŞAATINA KULLANILACAKTIR. İŞTİRAKÇİ HEMŞEHRİLERİME SAYGIYLA DUYRULUR.

  Yanıt
 4. ilhan çöpoğlu

  bu hayırlı işleri yapanlar kadar vesile olanların da fayda kazanacağına inan makta yım ….. anca her gün istanbulun kirli havasını ne suyu olduğunu belirmeyeyim herkes tarafından biliniyor buralarda her gün et yesekte mısır çorbasını arar olduk mısır çorbasıda bizlerin ana yemeği olduğunu unutmadan küçümsememek gerekir.. aslında butür girişimleri köyümüze BÖYÜK hizmetleri olan hocalarımızdan beklemeliydik SELAM VE DUA İLE

  Yanıt
 5. DAVUT ÇELEN

  Herkese selam olsun!yapılacak her hayırlı işlerde kim,nasıl,neyi,kim için yapıyorsa elbette orada omak ,onlara gücümüz nisbetinde yardımcı plmak bizimde görevivimiz olmalı.Böyle kimler girişimcilik yapmışsa onları kutluyor ,tebrik ediyoum.Hele bu da insanın kendi doğup büuüdüğü ,mısır ekmeği ve mısr çorbasıyle büyümüş, ama bu gün gurbet ellerde olup, geriye dönüp kendi köyü için olursa işte bu tadından yenmez.
  Hani ne diyecektim!şu kurban ve bağış bu da memeleket için bir hizmet ,birlik ve beraberlik adına;Bizler maddiyatın hakim olduğu,nemelazımcı,benim işim görülsün başkası hiç farketmez beni ilgilendirmez denilen bir zamanda yaşıyoruz malesef;Kim aksini iddia edebilir?
  Ama beyler Allah rasulu: “Komşusu açken tok yatan bizden değildir” buyurarak bunları yasaklamış yardımlaşmayı tavsiye etmemişmidir.O halde YAŞAR BEY ,MUSTAFA BEY VE MUHTAR güzel bir işe öncülük etmişler onları kutluyor, yapılan her hayırlı işin yanında olduğumuzu bilemelerini istiyorum.
  HAYIRLARA VESİLE OLUR İNŞALLAH !

  DAVUT ÇELEN

  Yanıt
 6. dursun ali demir

  öncelikle böyle bir yardımlaşma yöntemini ortaya koyan büyüklerime teşekkür ediyor çalışmalarında allah yardımcıları olsun diyorum. yardımlaşmanın unutulduğu, akrabalarla ilgi ve alakanın kesildiği, şu garib zamanda bu tür yardımlaşmaya nekadar ihtiyacımızın olduğunu söylememize gerek yoktur diye düşünüyorum. Buna sebep olarak çevremizde yaşananlar bize herşeyi açıklıyor. Artık şu yabancılık, kincilik, düşmansı tavırları bırakıp da böyle yardımlaşma çatısı altında birbirimize destek olalım. muhtacları fakirleri gözetelim. Bu gün ne oldum değilde yarın ne olacağım demeli insan. İnşallah bu tür çalışmaların devamlı olması temennisi ile saygı ve selamlarla.

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Akkuş İlçesi İnternet Sitesi ANKARA  E-posta:webmaster@akkusilcesi.com ihsancam64@hotmail.com gunes99@hotmail.com
Copyright © 2002 Akkuş İlçesi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır . Tasarım İhsan GÜNEŞ