17 Haziran 2024 Pts

Küresel Isınmanın Olmadığı Akkuş İlçesinden Manzaralar

2008 Yılını başlarında, Akkuş İlçesinden Manzaralar

KÜRESEL ISINMANIN OLMADIĞI

AKKUŞ İLÇEMİZDEN

2008 YILI BAŞLARINDA

MANZARALAR

İLÇEMİZ YENİ YILI BEYAZ ÖRTÜ İLE KARŞILADI

BEYAZLIKLA KARŞILADI Kİ

2008 YILI GÜZEL GEÇSİN, SAĞLIK SIHHAT İÇİNDE GEÇSİN, İLÇEMİZİN İHTİYAÇ DUYDUĞU HİZMETLER YAPILSIN VE DÜNYADA; BARIŞ VE SEVGİ HAKİM OLSUN DİYE.

Yüksel Mürsel KARAYİĞİT’İN, sitemize gönderdiği resimler ile 2008 yılı başlarında Akkuş İlçesi.

İŞTE MANZARA

KAR, YEŞİLLİK VE GÜNEŞ BİR ARADA

KIŞ MEVSİMİNDE BİLE BİR BAŞKA GÜZELSİN AKKUŞ

Not: Sedayi hocam, "küresel ısınmanın olmadığı Akkuş İlçesi" Cümleni senin yazılarında okuduk. Haberimize başlık olarak koyduk. Telif hakkı istersen, bilgimiz olsun?

Related Articles

9 YORUMLAR

  1. Merhaba ben 17 yıldan beri İstanbul’da Maliye memuru olarak çalışıyorum. Her sene yazın izine geliyorum ama…… kışın görünümü güzelliği bir bambaşka. 6 sene 4km’lik yolu o büyük kış altında gidip geldik.(Ortaokul ve lise ) Kışını hele ağaç dallarının kara teslim olup yere yatışını, güneş vurduğunda o regarenk göz kamaştırıcı güzelliği bir bambaşka. 4 mevsimiyle harikadır benim memleketim.

  2. kim bilir belki yarın belki yarından da yakın…
    bir gün göz bebeğim AKKUŞ’a ve canım içi sevdiğime kavuşacağım
    tüm akkuşa selamlar…

  3. 2005 yılından beri Akkuş’ta öğretmenlik yapıyorum.Kar altında elektriksiz günlerce kaldığımızda oldu yol kapandığı için evden çıkamadığımızda yinede burda çalıştığım için hep mutluyum ve hep gururluyum.Gülü seviyorsan dikeeninne katlanman lazım.Biz Akkuş’a ve Akkuş’ta (zor olsada) eğitime gönül verdik.
    Herkesin hiç olmasaa ömründe bir kere Akkuş’a gelmesini burdaki havayı solumasını isterim.saygılar

  4. Saygıdeğer site yapımcısı arkadaşlar haberiniz ve resimler çok güzel ancak sizin bu yazdıklarınız temenniden öte bir şey değil yaşı 30 un üzerinde olanlar ve Akkuşta yaşamış olanlar bu haberinize gülüp geçer.Sizlerde çok iyi biliyorsunuzki Türkiyede,hatta Dünyada küresel ısınma denen illetle karşı karşıyayız Akkuşumuzda bundan nasibini almıştır alacaktırda yani sadece haber olsun diye haber yapılmaz.Bence güzel temennileri belirtip sonumuzun kötüye gittiğini belirtip buna nasıl çare bulabiliriz gibisinden çalışmanın içinde olunsa daha doğru olacağı kanaatindeyim.Çalışmalarınızda başarılar diler iyi ve aydınlık günlerin Akkuşumun ve Türkiyemin üzerinde olmasını temenni ederim..Saygılarımla Yukarıdüğenciliköyü Yar.Day.ve Kültür Derneği Başkanı Muharrem ÇAM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar