24 Nisan 2024 Çar

Kuranı Kerim Hatmi Şerifi

Hatime İndirmeye,Filistin ve Ürdün Ülkeleri vatandaşları da katılmışlardır.

AKKUŞ İNTERNET SİTESİ, EVRENSEL BİR SİTE OLDUĞUNU BİR KEZ DAHA GÖSTERDİ

Kuranı Kerim Hatmi Şerifi İndirme Programımız Devam Ediyor. Cüz alarak programımıza katılan Ürdünlü ve Filistinli vatandaşlarımızın da katılımı ile sitemiz evrensel boyutlara ulaşmıştır.
 

ÜRDÜN'lü ve Filistinli Kardeşlerimiz sitemizin başlattığı, Kuran-Kerim Hatmi Şerifi İndirme Programına 13 ve 21. cüzleri alarak katılmışlardır.

Sample Image

Sitemizin, Her Sene Geleneksel Hale Getirdiği, Kuran-ı Kerim Hatmi Şerifi İndirme Programımız Bu Senede Devam Edecektir. Cüz alıp okumak isteyenlerin webmaster@akkusilcesi.com mail adresine bilgi vermelerini bekliyoruz. Ramazan ayı içinde okumayı bitirerek bayrama kadar duasını yapmayı düşünüyoruz. (1. Cüz İhsan ÇAM, 2 ve 3. Cüzler Hülya ATASEVER, 4. Cüz Sevda ÇAM, 5. Cüz Sevinç ÇAM, 6. Cüz Oğuz kuyumcu, 7 ve 8. Cüzler Salim BOLATLI, 9.Cüz Semra ÇAM, 10. Cüz Dursune ÇAM, 11. Cüz Asiye MERMER, 12. Cüz Tahsin ŞANAL, 13. Cüz Baslan OTMAN ( Filistin'li), 14. Cüz Süheyla EFİL, 15-16-17-18 ve 19 Cüzler D.A.D, 20. Cüz Mehmet GÜMÜŞ, 21. Cüz Muhanad Younıs (Ürdün'lü), Yasini Şerif, 22 ve 23. cüzler İhsan ÇAM ve Emine DENİZ, 24. Cüz Muhanad Younıs,  25. Cüz Erdoğan GÜL, 26 ve 27. Cüzler M.T, 28. Cüz Şefik CÜREBAL, 29 ve 30. cüzler Cengiz PEHLİVANOĞLU

Related Articles

5 YORUMLAR

  1. s.a aldığım cüzü bitirdiğimi mail ile göndermiştim. ulaşmadıysa yorum sayfasını kullanarak tekrar bildiriyorum. cüzlerimi tamamladım. Allal hatmi şerifemizi kabul etsin inşallah. saygı ve selamlar

  2. Almış olduğum 25. cüzü okuduğumu bildirir,yapılması gereken başka birşey varsa onada hazır olduğumu belirtirim.Ekibimizi tekrar tebrik eder,saygı ve hürmetlerimi arz ederim.

  3. Sitemizin geleneksel hale getirdiği hatim programını destekler canı gönülden ekibimizi tebrik ederim.bende kalan 25. cüzü alıyorum. Saygı ve hürmetlerimi arz ederim .

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar