Kuşçulu-Seferli Yolu Çalışmalarında Sıkıntılar Var

104
dereyolunisa30_10.jpg

Özel İdare Dozeri Sık Sık Arıza Yapıyor. İl Genel Meclis Üyeleri Konu Sizleri yakından ilgilendiriyor herhalde çözüm üretmede desteğin olacak mı?

KUŞÇULU KÖYÜ-ORTABÖLME KÖYÜ-SEFERLİ BELDESİ

YOLUNUN GENİŞLETİLMESİNDE SIKINTILAR OLUYOR

Sitemize ulaşan bilgilere göre, Özel İdare Dozeri sık sık arıza yapıyormuş. Bu durum da çalışmaları geciktiriyormuş. Bölgedeki vatandaşlar bu konudaki sıkıntıları sitemiz ile paylaşmışlar ve haber yapılmasını talep etmişlerdir.

Bilindiği gibi daha önce de defalarca bu yolun genişletilmesi çalışmalarını müjde olarak duyurmuştuk. Sık sık da resimlerle çalışmaları sizlere aktarmıştık. Sorumlu yayıncılık gereği iyi çalışmayı da, eksiklikleri de haber yapma bizlerin en büyük ilkesi olmuştur.

Bölgede çalışan Dozerin eski olduğu ve bu nedenle sık sık arıza yaptığı köylülerce bizlere aktarılmıştır. Bu durum da vatandaşlarda huzursuzluk olmasını neden olmuştur. Neden Akkuş İlçesine ve köylerine yeni dozer ve iş makinaları gönderilmiyor diye de kendi kendierine ve ilgili kişilere sormaktadırlar.

Site yönetimi olarak bizlerde inanıyoruz ki, gerek Akkuş Kaymakamlığının girişimi, gerek ise İl Genel Meclis üyelerimizin girişimleri ile devamında ise Yöre Milletvekillerinin girişimi ile konunun çözümü noktasında çok hızlı bir ilerleme kayıt edileceğine inanıyoruz. İki defa Ordu İl Genel Meclis Üyeliğine seçilen ve ilde derin tecrübe kazanan il encümenlerimizin ve yeni seçilen Encümenin de desteği ile Ordu Merkezde bu konunun hemen çözüm bulacağı da aşikardır.

Akkuş İnternet Sitesi diğer bir çok konularda olduğu gibi bu konunun da yakın takipçisi olacak ve gelişmeler an ve an sitemizi takip edenlere aktarılacaktır.