30 Eylül 2023 Cts

Kuşçulu Köyü- Seferli Beldesi Yolunda Pazartesi Günü Dozer İlk Çalışmasına Başlayacak

Sitemiz Kuşçulu Köyü Temsilcisi ve Kuşçulu Köyü Muhtarı Adem YILDIZ, Müjdeyi verdi.

 

20 NİSAN 2009 TARİHİNDE

KUŞÇULU KÖYÜ-ORTABÖLME KÖYÜ VE SEFERLİ BELDESİ YOLUNDA

GENİŞLETME ÇALIŞMASI BAŞLAYACAK

ÖZEL İDARE DOZERİ BÖLGEYE GELDİ.

PAZARTESİ GÜNÜ KONTAK AÇACARAK ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEK

Sitemiz Kuşçulu Köyü Temsilcisi ve Köy Muhtarı Adem YILDIZ, Sitemize verdiği bilgide, "Günlerdir yolda ölçüm çalışmaları yapılıyordu. Köyümüz Esebeleği Mahallesine kadar ölçüm ve tespit çalışmaları tamamlandı. Yetkili kişiler ve dozer operatörü ile görüştüm. Pazartesi günü yolumuzda genişletme çalışmaları başlayacağı bilgisini verdi.

Ayrıca konu ile ilgilenen Ünye Özel İdare Şefi Selahattin beyle de görüştüm. Yolumuzun en iyi şekilde yapılacağı açıklamasını yaptı. Yılların özleminin giderilmesinin sevinçi içerisindeyiz. İlgilenen ve emeği geçen herkese kendi adıma köyüm adıma teşekkür ediyorum. Akkuş İlçesinin gözü kulağı olan Sitemizden gurbetteki köylülerimizin de bilgi sahibi olması için haber yapılması ayrıca bizler için ayrı bir gurur vesilesidir. Biliyorum ki, Kuşçulu köylülerinin kulağı burada yolu merak etmekteler. Bizler elimizden geldiği kadarı ile çalışmaya devam ediyoruz. Gelişmeleri devamlı site aracılığı ile sizlere ulaştırmaya çalışıyorum. İnşallah Temmuz-Ağustos aylarında izine gelen vatandaşlarımızın yolun yapımını görmesi ile yüzlerindeki sevinçi hep beraber göreceğiz. Dedi

Haber: Adem YILDIZ Kuşçulu Köyü Muhtarı ve Sitemiz Kuşçulu Köyü Temsilcisi

 

 

 

Related Articles

2 YORUMLAR

  1. kuşçulu köyü muhtarı adem yıldızın internete verdigi yol çalışma görüntülerni izledim ve memnun kaldım çalışmalarının devamınıdiler teşekkür ederim haberlerini takip ediyorum kuşçulu köyünden totun ellezi (ilyas kaya)

  2. Yollar bir ülkenin kan damarları gibidir.Ne kadar iyi olursa gelişmişlik düzeyi okadar artar.Yetkili ve de ilgili herkese bu müjde için teşekkürlerimi arz eder,çalışmaların bir an evvel neticelenmesini cenabı Allah’dan niyaz ederim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar