27 Eylül 2021 Pts

Köylerimizde Kadastro Çalışmaları Devam Ediyor

Kadastro Çalışmlarında Sona Yaklaşılıyor

SİTEMİZ YAPIMCILARINDAN İHSAN ÇAM

25.05.2008 TARİHİNDE KADASTRO ÇALIŞMALARININ YAPILDIĞI

KADASTRO MÜDÜRLÜĞÜNE GİDEREK GENİŞ BİLGİLER ALDI

Ziyaretimiz sırasında Çukurköy Kiren Mahallesinden

Duran KAYA’da bazı konular hakkında görevlilerden bilgi alıyordu.

Hafta sonu olduğu için dairede bulunan nöbetçiler ile görüştük.

Yetkililerin verdiği bilgiye göre

Düğencili, Gedikli ve Çukurköy’ün Kadastro Çalışmalarında sona gelindiği, son çalışmaların tamamlanmak üzere olduğu, çok yakında listelerin askıya çıkarılacağı açıklandı.

Verilen bilgilerde, Çalışmaların kademe kademe ilerlediği, en az bir köye farklı çalışma gruplarının 5 defa gittikleri olduğu dile getirildi. Ayrıca işlemleri biten köylerin gene kademe kademe bilgiler askıya çıkarılacağı, önce orman arazilerinin asılacağı, bekleme süresinin ardından da tarlaların yazıldığı listelerin askıya çıkacağı, bunun da bekleme süresinin ardından nihai listenin askıya çıkacağını dile getirdiler. Vatandaşların hem tespit aşamasında, hemde askıya çıkan listelere bakmak için ilçeye gelmelerinin kendileri için yararlı olacağı açıklandı.

Kadastro Çalışmalarında Görevli kişilerin verdikleri bilgiler için çok teşekkür ediyoruz.

CEYHANLİ KÖYÜNDEKİ KADASTRO ÇALIŞMALARI HAKKINDAKİ GENİŞ BİLGİ

DEĞERLİ HEMŞERİLERİM CEYHANLI KÖYÜMÜZDE TAPU KADASTRO ÇALIŞMALARI BAŞLAMIŞ OLUP KÖYDE TARLASI OLUPDA HİSSELİ OLANLAR VARSA KÖYE GELİP YERLERİNİ BÖLÜP BİLİR KİŞİLERE GÖSTERMELERİ GEREKMEKTEDİR.TAPU KADASTRO ÇALIŞMALARINI BİZ KÖY MUHTARLIĞI BİLİR KİŞİLER İLE İRTİBATA GEÇEREK ÇALIŞMALARI ADIM ADIM TAKİP EDECEĞİZ TÜM BİLGİLERİ MUHABİRİ OLDUĞUM AİS VE KÖYÜMÜZÜN SİTESİ OLAN CEYHANLI KÖYÜ İNTERNET SİTESİNE YAZACAĞIM SİTELERİMİZİ TAKİP EDİNİZ BİLGİ ALMAK İÇİN CEYHANLI KÖYÜ İNTERNET SİTESİNİN İLETİŞİM TELEFONU OLAN 05393404675 NUMARALI TELEFONUNU ARAYARAK HER KONUDA BİLGİ ALABİLİRSİNİZ
İLERİDE MAĞDUR OLMAMAK İÇİN BİZİMLE İRTİBAT HALİNDE OLUNUZ
SALİM BOLATLI AİS MUHABİRİ
CEYHANLI KÖYÜ SİTE KURUCUSU


Related Articles

1 Yorum

  1. bu konularda uzakları bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim inş.yorumdan çok soru olacak cevaplarsanız sevinirim Akkuş Karaçal köyünde de kadastro çalışmaları varmış ancak uzakta olduğum ve köyden kimseyi tanımadığım için takip edemiyorum takip işini internet üzerinden yapabiliyormuyuz(kardeşlerden kimse gidemediği takdirde babamızın üstüne mi?yazılıyo yoksa akraba yada bir kardeşin üstünemi yazılıyo?)bu konularda beni aydınlatırsanız çok sevinirim teşekkür ederim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,459BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
14AboneAbone Ol

Çok Okunanlar