20 Temmuz 2024 Cts

KÖY İÇİ MAHALLE YOLLARI SİLİNİYOR

ORDU ÖZEL İDARE MÜDÜRLÜĞÜ (KÖY HİZMETLERİ )

ÇALIŞMALARINA ARA VERMEDEN SÜRDÜRMEKTEDİR.

Grup Yollarının Bakımından Sonra Sıranın Köy İçi Mah. Yollarının bakımına geldiği Yönünde ki açıklamalarda bulunan İl Encümeni Mehmet DUMAN’nın ifadeleri

{mosimage}{mosimage}

Çukurköy’ün Cingilli, Çavuşgil ve Mocuklu Mahalleleri yolları; greyder ile silinerek kullanışlı hale getirilmiştir. Özverili çalışmalarından dolayı Köy Hizmetleri tüm çalışanlarına ve emeği geçen herkese Akkuş İnternet Sitesi adına çok teşekkür ediyoruz. Mehmet DUMAN Daha önce sitemiz ziyareti defterinde yer alan sadece belli köylere ve Grup yollarına hizmetler yapıldığının, köylerdeki ara ve mahalle yollarına çalışmaların olmadığı şeklindeki sözleri değerlendirdi.

Mehmet DUMAN sözlerine Çukurköy Mah. Yollarının silinmesi çalışmasından örnek vererek başlamıştır. “Bilindiği üzere varılan prensip kararınca öncelik Grup Yollarımızın bakımı onarımı olacaktı. Bu doğrultuda bütün grup yollarımızın bakımı yapıldığı gibi uzun vadeli devam eden çalışmalar sürmektedir. Acil bakıma ihtiyaç olan yollarımızın da bakımı yapılmış olup, bundan sonraki çalışmalarımız köy içi mahalle yollarının bakımı olacaktır. Daha önce de birçok mahalle yolunun bakımını yaptığımız aşikârdır. Halkımızın öncelikle Ak Parti Hükümetine, biz il encümeni üyelere, partimiz Akkuş İlçe Teşkilatına güvenmesini ve bizleri motive ederek yardımcı olmasını istiyoruz. Hükümetin çalışmalarını uygulamakta görevli kamu kurumlarına İlimiz Ordu ve İlçemizi Akkuş’ta bulunan tüm kurumlara bizlere yardımcı oldukları için şahsım ve partim adına çok teşekkür ediyorum.

{mosimage}{mosimage}

{mosimage}{mosimage}

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
19AboneAbone Ol

Çok Okunanlar