17 Nisan 2024 Çar

Kızılelmalılar okula 1 saate 47 milyar bağış topladı

KIZILELMALILAR İNANIYORUZ Kİ ÇOK YAKINDA LİSE DE YAPARLAR

kgece8

BİRLİK VE BERABERLİĞİN ADRESİ KIZILELMALILAR

 

1 SAAT İÇİNDE OKUL İÇİN 47 MİLYAR BAĞIŞ TOPLANDI

 

KIZILELMA EĞİTİM KÜLTÜR VE SOSYAL YARDIMLAŞMA DERNEĞİ'NİN

 

 DÜZENLEMİŞ OLDUĞU KIZILELMALILAR GECESİNE ÇOK SAYIDA KİŞİ KATILDI

 

SİTEMİZ YAPIMCILARININ DA HAZIR BULUNDUĞU GECEDE KIZILELMA İLKÖĞRETİM OKULU İÇİN YAPILAN BAĞIŞ YARDIMINDA REKOR KIRILDI. 1 SAAT İÇİNDE 47 MİLYAR TOPLANDI

.

KIZILELMALILARDAKİ BU BİRLİK VE BERABERLİK İNANIYORUZ Kİ ÇOK YAKINDA YENİ BİR EĞİTİM ATAĞI İLE DEVAM EDECEK. KIZILELMA LİSESİ NEDEN YAPILMASIN HAYDİ KIZILELMALILAR SİTE YÖNETİMİ OLARAK BİZLER SİZLERE İNANIYORUZ. 250 ÖĞRENCİNİN KADEME KADEME MEZUN OLACAĞI İLERLEYEN GÜNLERDE PEKİ LİSE EĞİTİMİNİ SÜRDÜRMEK İSTEYENLER KIZILELMA'YI TERK Mİ ETSİN. EĞİTİM GÖÇÜNÜ ÖNLEMEK İÇİN LİSE ŞART VE KIZILELMA'YA LİSE ÇOK YAKIŞIR.

kgece27kgece25

kgece36

Related Articles

4 YORUMLAR

  1. KIZILELMALILAR HER YER DE BİRLİK VE BERABERLİK ÖRNEĞİ GÖSTERİYORLAR. BU ÇOK GÜZEL.İSA BAŞKANIDA TEBRİK ETMEK LAZIM. AKKUŞ BELEDİYE BAŞKANI LÜTFÜ EFİL KIZILELMALILARIN BU DURUMUNDAN ESİNLENEREK AKKUŞ UN TAMAMINI KUCAKLAYACAK BÖYLE ORGANİZASYONLAR YAPARAK DAHA FARKLI İŞLER YAPABİLİR.

  2. 4 yıldır Kızılelma’da yaşayan eğitimci olarak geldiğim günden bu yana yaşanan hızlı değişim ve ilerleme Kızılelma’nın iyi ve doğru yolda olduğunu göstermiştir. Özellikle eğitim açısından devrim özelliği olan Kızılelma İlköğretim Okulu beldemizde birleştirilmiş sınıflı eğitime son vermiş ve istenen kalitenin yakalanmasında kavşak noktasını teşkil etmiştir. Her güzelöişte, Allah yar ve yardımcınız olsun.

  3. Kızılelma’mıza yakışır…
    Kızılelma ve Kızılelmalılar herşeyin engüzeline layıktır.Bu birlik ve beraberlik ruhu devam ettiği sürece de Kızılelma ileriye hep daha umutlu bakmaya devam edecektir.Emeği geçen tüm dostlara 5 yıllık bir Kızılelmalı olarak teşekkürler.
    ALLAH hepinizden razı olsun…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar