21 Haziran 2024 Cum

Kızılelmalılar Gecesinde Başkan İsa DEMİRCİ’nin Konuşması

KIZILELMALILAR GECESİNDE SÖZLERİN GÖZYAŞLARINA DÖNÜŞTÜĞÜ AN…

  kgece11kgece6
KIZILELMA BELEDİYE BAŞKANI EN DUYGUSAL ANLARINI BİZLERLE PAYLAŞTI
  Kızılelma Belediye Başkanı İsa DEMİRCİ Kızılelmallar gecesinde,geceye katılanlara seslenen demirci "Sizler Kızılemayı unutmadınız Kızılelma'da sizleri unutmadı ve duaları sizlerle…Kızılelmalılar az konuşur çok iş yapar.İlkleri yapar.Birlik ve beraberliğin öncüsü olmuştur.Kızılelma'nın milliyetçiliği daima var olmuştur.Bu geceki yoğun katılım ile bir kez daha ilkleri yaşıyoruz.
    72 km ham yol ve anayolu da asfaltlı yaptık.Hizmet binaları,araçlar,eğitimdeki hizmetleri sağlık ve telefon hattı gibi çalışmalarımıza değinerek sizleri sıkmak istemiyorum.Yaptığımız çalışmalarda sizlerden hep destek aldık.Ve desteğinizi hep yanımızda hissettik. Yardımlaşmada ve hayır işlerinde de özellikle çok katkınız ve emeğiniz oldu.Bundan sonrada katkılarınızı desteğinizi bekliyoruz.Kızılelma ilkokulu hizmete açıldıktan sonra ve sizlerinde destekleriyle öğrencilerimiz daha iyi okullar,üniversiteler kazanmakta ,güzel,saygın meslekler edinmekte ve bizleri gururla temsil etmektedirler.Kızılelmalılar gelecek yüzyılları düşünerek insana yatırım yapmanın önemini çok iyi kavramışlardır" diyerek sözlerini tamamladı.
    Başkanın konuşmasından sonra Belediyenin çalışmalarını gösteren slayt gösterileri başladı.Slaytlar çok etkileyiciydi site yönetimi olarak bizler çok etkilendik.Bir yayıncı olarak,coşkunun ve duygusallığın zirveye ulaştığı anda salona şöyle bir göz gezdirdik diyebiliriz ki herkes bizim gibi büyülenmişti…Ve gözümüz Belediye Başkanına ilişti,Başkanın neredeyse gözyaşlarına hakim olamaya çalıştığına şahit olduk.O anda bir iki dakika içinde zihnimizden geçenler ;Belediyenin 4 senedir büyük emeklerle çok büyük zorluklarla yaz kış demeden parça parça çalışmalarının bir araya gelerek hizmete dönüşüp bu güzel çalışmaları da önce Kızılelma'daki yaşayanlarla paylaşması sonrada Gurbetteki Kızılelmalılar ile paylaşması ve başarılı çalışmaları vatandaşlarına göstermesi kadar gurur verici bir duygu olamaz herhalde.
    ……diye düşündük,Başkanında bu duygular içinde olacağını düşünerek yerimizden kalkarak Başkan İsa DEMİRCİ' nin kulağına eğildik;"Başkanım şu andaki duygularınızı 1 cümleyle öğrenebilir miyiz"dedik
    "AĞLAMAK İSTİYORUM…" dedi.
Devamını bizde sormadık zaten Başkanında bu duygular içinde dile getirmesi çok zordu.

    Başkanımızın çalışmalarını yıllardır takip ediyoruz gerçekten çok başarılı hizmetlere imza attı.Başkanımızı ve ekibini

TEBRİK EDİYORUZ…! 

Related Articles

1 Yorum

  1. kızılelma beldesinin bir ferdi olarak hem gurbetçi büyüklerimiz hemde çalışkan işi bilen tecrübe dolu başkanımızla gururlanıyoruz. başkanımızın belirttiği gibi eğer yapılacak bir iş varsa herkes bir ucundan tuıtar kızılelma’da. Askerde olduğum için katılamadığım gecede bulunmak isterdim… yolunuz açık olsun.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar