21 Şubat 2024 Çar

Kızılelma ve Çayıralan Belde Yollarına 2 KM, 2. kat kaplama asfalt yapıldı

Ünye-Akkuş Kara Yolu, Kızılelma-Çayıralan sapağından başlamak üzere 2 KM 2. kat kaplama asfalt yapıldı

Sample Image Sample Image

KIZILELMA VE ÇAYIRALAN BELDE YOLLARINA

2. KAT KAPLAMA ASFALT YAPILDI

ASFALT YAPILAN YOLUN UZUNLUĞU 2 KM

Kızılelma Belediye Başkanı İsa DEMİRCİ’den aldığımız bilgiye göre, "Ordu Özel İdare Müdürlüğü ile 2 Belediye birlikte işbirliği yaparak 2 Beldenin ortak kullandığı 2 km yol 2.kat kaplama asfalt ile kaplandı. Özel İdarenin Çalışmalarana Kızılelma ve Çayıralan Belediyesi olarak destek vererek malzeminin taşınması işlemini 2 belediye üstlendik. Özel İdare Müdürlüğüne, Ordu İl Encümenlerine, Akkuşlu İl Encümenlerimize ve emeği geçen, destek olan her kişi ve kurumu teşekkürlerimizi sunuyoruz."

Site Yönetimi olarak, Ulaşım konusunda çok büyük çalışmalara imza atan iki belediye başkanını ve özel idare müdürlüğü ile il encümenlerimizi tebrik ediyoruz.

NOT: İki belediyenin ulaşım konusunda olduğu gibi eğitim konusunda da birliktelik sağlayarak iki beldedeki öğrencilerin yararlanacağı bölgeye Lise binası yaparak, İlköğretimi bitiren öğrencilerin çile çekmelerinin sona erdirmelerini bekliyoruz.

 

 

 

Related Articles

2 YORUMLAR

  1. yıllardan beri akkuşa geleceğpi duyurulan hizmetler. akkuş niksar ünye karayolu yapılacak,genişleyecek,falan filen 1992 orta okula başlayınca bunları duyuyorduk. yıl 2008 halen aynı şeyler konuşuluyor. bahsedilen yollarda çok bi değişiklik yok. aynı şekilde kızılelma çayıralan belediye yolu. zaman zaman site aracılığı ile duyuyoruz yapılan işleri. allah aşkına bu kadar aldatmaca göz boyama olmaz. belki başkanların imkanları bu kadardır. diyecek bir şeyimiz yok. biz onların nasıl imkanlarda neler yaptıklarını biliyoruz. orayı asvaltmak onların sorunu değil onuda biliyorum. ama özellikle kızılelma yolu ki bu yol akkuş ünye tekkiraz bağlantı yolu ana yoldur. bahsedilen bu 2 km den sonrası malesef halen patika yoldur. kızılelma sınırlarını geçip dereköye indiğinizde yeniköy ve sonrası dahil halen köy olduğu yolları belediyelerden güzel olduğunu görürsünüz. bu köyler bu hizmetleri nereden alıyorlar biz almak için ne yapmamız gerekiyor. siteniz aracılığı ile cevap arıyorum…

  2. asfaltlama çalışması için emği geçenlere teşekkür ediyorum.Ancak bu iş bir iki km ile bitmiyor. Bahsedilen köy yolu değil,nüfusu 6 bin civarında iki beldenin bir kısmını ortak kullandığı yol.Yıllardır asfaltı bir türlü bitirilemedi..Siyasilere soruyorum.(başkanlar hariç)Diğer iller hizmeti nasıl alıyorlar .1995 yılında Nevşehir ilinde yolu asfalt olmayan bir köy kalmış.Orayada iktidar partisine oy çıkmadı diye yapılmamış .Şimdide Samsun bafra nın bazı köy yollarına da asfalt yapılıyor.Hizmet yapmak için gayretleriniz olabilir.Ama sonuç daha önemli.Herkes vergi veriyor ve hizmeti eşit almak istiyor.SAYGILARIMLA..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
17AboneAbone Ol

Çok Okunanlar