18 Mayıs 2024 Cts

Kızılelma Belediyesi Karla Mücadeleyi Sürdürüyor

"Kış Geldi Bizim Afetimiz Başladı." Kızılelma Belediye Başkanı İsa DEMİRCİ

Kızılelma Belediye Başkanı İsa DEMİRCİ

Sitemize yaptığı açıklamada

"KIŞ GELDİ

BİZİM AFETİMİZ BAŞLADI !!!"

“Kış geldi bizim afetimiz başladı. Karla Mücadele, Belediyemiz bütçesinin büyük bir kısmını içeriyor.

Bir gün bile yollarımızın kapalı kalmaması için çalışmalarımız gün ve gün devam ediyor.

Yoğun kış mevsimini yaşadığımız bu günlerde, Belediyemiz, tüm araç ve ekipmanları ile seferber olmuş durumda

Kasaba halkımızın ulaşımda aksama yaşamaması, huzurlu ve güvenli bir şekilde ulaşımının sağlaması için yol temizleme ve tahliye yollarının açılmasını ve civar köy yolları ile ulaşımda sıkıntı yaşamamak için faaliyetlerimize devam etmekteyiz.” dedi.

Related Articles

6 YORUMLAR

  1. kızıl elma belediye başkanı isa demirciye teşekkür ediyorum gerçekten kışın yol açma konusunda çok duyarlı.çetleğen mahalle yollarını bile aştı bizi mağdur etmedi.inşallah yaza yolu da yapar artık bizim mahallede belediyelik olduğunu hisseder.bu arada karla mücadelenin külfeti ni unutmamak lazım. murat şimşek

  2. Resimleri görünce yaşlıların anlattıkları kar maceralarını hatırladım.O zamanlar çok fazla yağan kar yağarmış.ahırına samanlığına karın içine tünel açarak giderlermiş.Son aldığım habere göre kar kalınlığı 2 mt.olmuş.Bu şartlarda yolların açılması da zor olacaktır.Tabi bu kadar karda dışarıdaki işlerin yapılmasıda zor olacak .ALLAH kolaylık versin.

  3. Bölgemiz kışın uzun ve çetin geçtiği bir yer. Bu manzaralara bölgenin idarecileri her zaman hazırlıklı olmalıdır. Halkının içinde olan idareciler bu sorunları elbette çözerler. İdareciler sorun olduğunda ortaya çıkmalı ve çözüm bulmalıdır,mazeret üretmemelidir.Kızılelma halkının bu konuda şanslı olduğunu düşünüyorum. İlçemizdeki başarılı Belediye Başkanlarından bir taneside Kızılelma Belediye Başkanıdır.Ülkemizide çetin kış şartlarından dolayı çok olumsuzlukların yaşandığı şu günlerde, Kızılelmalıyı madur etmemek için gece gündüz karla mücadele eden başta belediye başkanı olmak üzere belediye personelini tebrik ediyorum.Yüce Rabbim yar ve yardımcıları olsun.

  4. Kızılelma da ve tüm bölgede hüküm süren Çetin kış şartlarını bizzat yaşayan biri olarak şunu görüyorum;şartlar ne olursa olsun sayın isa DEMİRCİ hiç bahaneye sarılmıyor ekibinin başında gece gündüz karla mücadelesini sürdürüyor.Allah yardımcıları olsun hepsini kutluyor başarılar diliyorum

  5. RESİMLERE BAKTIM ,GÖRÜNÜŞE GÖRE GERÇEKTEN DE BİR AFETİN BAŞLANGICI , 2000 YILINDAN SONRA İLK BÜYÜK KARYAĞIŞI KASABAMIZDA BU SENE GÖRÜNMEKTE,KASABA SAKİNLERİNE ALLAH YARDIM ETSİN DİYOR, BELEDİYE ÇALIŞANLARINA ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUJN DİLEKLERİNDE BULUNOYORUM. KOLAY GELSİN.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar