30.Eyl.2020
ad

Yazar hakkında

9 Yorumlar

 1. HAKSÖZ

  sen ve senin gibi düşünenler hiçbir zaman karanlıkta yürümeyi gerçeklerle karşılaşmayı ögrenemezler.Başkalarının yaptıklarını övmek deyil asıl yapılanları göremeyecek kadar ama olan insanlar tebrik edilmelidir.

  Yanıt
 2. ALİ KÜÇÜK

  BİR BAŞKADIR KIZILELMA

  Yanıt
 3. CEMİL IŞIK

  sayın başkan sana ve ekibine teşekkürlerimi iletiyorum hakikaten bizzat kendimde şahit oldum o zor kış şartlarına ama sizler orada yılmadan yollarımızı açık tuttunuz şartların zor olduğunu en az bizde biliyoruz ama sanada böyle işleri her zaman başaracağını biliyorum daha büyük işlerin üstesindende geleceğine eminin yeni projelerin var olup olmadığını bilmek istiyorum ekbine sana ve kızılelma halkına TEŞEKKÜRLERİMİ İLETİRİM HOŞCA KAL….

  Yanıt
 4. Sezgin PAMUKÇU

  ben bir çayıralanlı olarak sizi hayranlıkla izliyor ve takip ediyorum.Keşke o günleri bizde görsek.Helal olsun size ve ayrımcalık yapmayan her belediye başkanarına

  Yanıt
 5. erol coskun

  kıymetli başkanıma başka bir şey demek istemiyorum.Yanımızda kardeşimizi arasak inanın onun kadar göremezdik.Hani nikahta derler ya ” İYİ GÜNDE KÖTÜ GÜNDE,HASTALIKTA VE SAĞLIKTA ÖLÜM BİZİ AYIRANA KADAR ” aynen böyle oldu.

  şahsım ve aile fertlerimiz olarak sevgili kardeşime başarılı çalışmalarının devamını diliyorum.İyi ki varsınız

  Yanıt
 6. SEYFETTİN KÜÇÜK

  kızılelma belediye başkanı saayın İsa Demirci,yi yöremizin son yıllarda en şidetli yogun kar yagışı nedeniyle belde yollarını kapalı tutmayan sayın Başkan İsa Demirci ve ekibine tebrik ederim
  Ben özellikle yöre halkına bu kızılma veya başka beldeler belde
  hizmetlerinin faydalarını görmelerini köy nyolları kapalı iken
  özellikle kızılelma yollarının açık olması bu bir belediyecilik ve ekip başarısı olduguna inanıyor nufus konusunda belde halkının
  beldeye yapılan hizmetler konusunda yardımcı olunmasını
  temeni eder Başta belde başkanı ve ekibine başarılar dilerim

  Yanıt
 7. Gurbet

  Gurbette yaşayan bir Kızılelmalı olarak gün ve gün sitenizi takip ediyorum.Çalışmalarından dolayı İsa Başkanım ve Ekibine ayrı ayrı teşekkür ediyor taktir ediyorum.Büyüklerimizin Kızılelmada mahrum kalmadığını her sıkıntılarıyla ilgilenildiğini bilmek bizim buralarda rahat bir şekilde çalışmamızı sağlıyor.Herkeze teşekkürler

  Yanıt
 8. ALİ ALTUN KIZILELMA MERKEZ MUH

  Tşk ederim ihsan abi evet sizin de dediğiniz gibi biz kızılelmalılar olarak azasın dan muhtarına muhtarın dan başkanına bir elmanın tamamı gibiyiz.
  Ben kasabanın merkez muhtarı olarak ben başkansız başkan muhtarsız ve halksız yapamayız .orda biz arabanın bakajın da yemek yerken güneydoğuda dağ komandosu olarak yapmış olduğum askerliği ve kuzey ırakta mehmetçiğin operasyonunu hatırladım .biz coğrafi olarak bulunduğumuz bu ağır şartlardan hiç bir zaman şikayet etmedik etmeyeceğiz de o gece sabaha kadar yol açmak için sabahlamamıza rağmen.
  Tabiki bir elin nesi var iki elin sesi var atasözün den yola çıkarak birlik ve beraberliğin ayrı bir havası esmekte kızılelmada .amaç kızılelmaya hizmet etmek se azasın dan muhtarına muhtarın dan meclis üyesine ve başkanına kadar hep beraber varız .
  HERKES KIZILELMA İÇİN ÇALIŞIR VE KIZILELMA İÇİN VARIZ.

  Yanıt
 9. İhsan ÇAM

  Kızılelma Belediye Başkanı ve ekibini tebrik ediyorum. Bu kadar yoğun kış mevsiminin olduğu dönemde, herkesin harcı değildir. Biz kışa, kara teslim olmadık demek. Ancak dikkatleri bir başka konuya çekmek istiyorum. Başkan sözlerinde ne diyor Kızılelma olarak biz bir bütünüz diyor. Koordineli çalıştık. Muhtarlarımızı yanımıza aldık, muhtarlarda bizlere yardımcı oldu. Belediye Encümen üyeleri de yardımcı oldu. Halkımız yardımcı oldu, Belediye ekibi canla başla çalıştı. İl Encümenimiz yardımcı oldu. Demek ki şunu anlıyoruz birlik ve beraberlik ve azimli çalışma başarıyı getirdi. Bu çalışmaya ve beraberliğe de tek yapılacak iş sadece Teşekkür etmek. Tebrik Etmek. Ayrıca Başkanımızın ve ekibinin sitemiz ile koordineli çalışmasıdan dolayı ayrıca şükranlarımızı sunuyoruz.

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Akkuş İlçesi İnternet Sitesi ANKARA  E-posta:webmaster@akkusilcesi.com ihsancam64@hotmail.com gunes99@hotmail.com
Copyright © 2002 Akkuş İlçesi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır . Tasarım İhsan GÜNEŞ