30 Eylül 2023 Cts

Kızılelma Beldesine İlk Doktor Ataması Yapıldı

Kızılelma Sağlık Ocağına İlk Doktor Ataması Yapıldı

Sample Image

Belediye Başkanı İsa DEMİRCİ, Sağlık Ocağına Atanan

Doktor İsmail BARUT ile görüştü.

BELDEMİZ SAĞLIK OCAĞINA
DOKTOR ATAMASI YAPILDI
Başkan DEMİRCİ, Sitemize Yaptığı Açıklamada;
             29 Ağustos 2008 tarihinde gerçekleştirilen ‘21.Dönem Devlet Hizmet yükümlülüğü’ kurası ile Beldemiz Sağlık Ocağına Doktor Ataması yapıldı. Sağlık Ocağımıza Ataması yapılan Doktor İsmail BARUT  bugün  22.09.2008  pazartesi günü görevine başladı.
            Bilindiği gibi Beldemizdeki Sağlık Evi Sağlık Ocağına dönüştürülmüş, ancak bu güne kadar Doktor Atanmamıştı. Beldemiz Sağlık Ocağına Atanan Doktor İsmail BARUT’ Bey’e hoş geldin diyor çalışmalarında başarılar diliyoruz. Dedi

Sample Image

Related Articles

3 YORUMLAR

  1. GÜZEL BELDEMİZE KIZILELMA KÖYÜMÜZE HOŞ GLDİNİZ SAYIN DOKTUR BEY, İNŞAALLAH KÖYÜMÜZE BİR AN ÖNCE ALIŞIR İNSANLARIMIZLA EN ERKEN ZAMANDA KAYNAŞIRSINIZ SİZE VE EKİBİNİZE BAŞARILAR TEMENNİ EDERİM. AYRICADA BELDE BELEDİYE BAŞKANIMIZA VE EMEĞİ GEÇEN KİŞİLERE ÇOK TEŞEKKÜRLEREMİ İLETİRİM. KÖYÜMÜZE BÖYLE BİR ÇALIŞMANIN İYİ OLACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM İNŞAALLAH DA İYİ OLUR. AYRICA KÖYÜMÜZDE BİR AMBULANS BULUNMASINI İSTİYORUZ BUNUDA KÖYÜMZÜN YETKİLİ KİŞİLERİNDEN RİCA EDİYORUZ.SAYIN BAŞKAN SANADA TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUM

  2. Güzel Beldemiz Kızılelmanın Sağlık Ocağına Doktor atanması Kızılelma Halkı İçin Bir Kazanımdır. Doktor Atanmasında Emeği Geçenlere Teşekkür Ederim.
    Kızılelmada Sağlık Alanında Bir Eksiklik Giderilmiş Oldu.doktor Beye Beldemize Hoş Geldiniz Der, Kızılelma Halkına Sağlıklı Günler Dilerim.

  3. Doktor bey beldemize hoş geldiniz, Umarım Kızılelma halkıyla güzel bir kaynaşmanız olur.Siz burada ilksiniz.Bu yüzden beklenti fazla olacaktır.İŞALLAH beldedeki memurlar gibi sizde bu burada olmaktan memnun kalırsını.Hayırlı olsun.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar