21 Şubat 2024 Çar

KIZILELMA BAYRAMA HAZIR!!!

Kızılelma Belediyesi Bayram Hazırlıklarını Tamamladı

 yolisareti3yolisareti4

KIZILELMA BAYRAMA HAZIR!!!

Kızılelma Belediyesi bayram hazırlıklarını tamamladı. Bayram süresince beldeye ziyarete gelecek veya beldeden dışarıya gidecek Kızılelmalılar için ana yolda ve mahalle yollarında yoğun çalışmalar yapıldı. Yine bu yıl Ağustos ayında yapılan Dumantepe’ den Kızılelma’ ya kadar olan asfalt yol güzergahında trafik işaretlerini belirleyen tabelalar gerekli yerlere takılarak sürücülerin dikkatli olmaları sağlandı.

yolisareti1yolisareti

Belediye Başkanı İsa DEMRİCİ, AKP Belde Başkanı Adem DUMAN’ la birlikte yapılan çalışmaları bizzat yerinde inceledi. Kızılelmalılara huzurlu bir bayram geçirmeleri için yaptıkları özverili çalışmalardan dolayı belediye personellerine teşekkür etti.

 

yolisareti2

 

Related Articles

3 YORUMLAR

 1. kızılelma beldesinin bir ferdi olarak yapılan hizmetlerden dolayı öncelikle başkan’a teşekkür etmek isterdim ancak; kızılelmaya yolu düşenler çok iyi bilirler’ki KIZILELMA BELDESİ dumantepeden başlayıp 5 km lik yoldan ibaret değildir. ne zaman görsek ana yola bir şeyler yapıldı. asfalt döküldü. tabela asıldı vs. ancak bu işler dumantepeden başlayıp Belediye meydanında bitiyor.benim bildiğim Kızılelma sınırları değişmediyse en az onun 2 katı devam ediyor. arada bir diğer mahallelere inip yolun ne durumda olduğunu görmenizi arzu ederiz. arabayla gidilmiyor yaya gitmek lazım. yapılan işler tabii ki güzeldir gururlanmak ta haklısınız ancak; eğer kızılelma sınırları bahsi geçen 5 km yoldan ibaret değilse devamına yapılacak olan hizmetlerle bizde gurur duymak isteriz. çünkü insanlar 2 dönemdir değişmeyen hizmet politikasının altında farklı birşeyler aramaya başlar ve ben şahsen o gün kimseye birşey anlatmaya kendimi vazifeli hissetmem.

 2. KIZILELMA YA HİZMET EDENLERE İTAF OLUNUR

  Sevgili Başkan,
  Bugün itibarıyla tam 8 yıllık Belde belediyesinin başındasın. Elbette pek çok zorluklarla karşılaştın. Bir beldeyi sıfırdan alıp bugün pek çok belediyenin kıskandığı hizmetleri yapmak kolay değil.
  Ancak son günlerde şimdiye kadar bilmediğimiz ve duymadığımız bir şekilde yapılan ufacık bir hizmetin büyük puntolarla ve çok yönlü resimlerle haber değeri bile yokken haber yapıldığını görmek bizleri hayli düşündürmeye başlamıştır. Yapılan hizmetleri küçümseyecek değilim ancak hizmetler insanları mutlu etmeye yönelik olmalı. Yapılan işler sadece yöneteni değil aynı zamanda hizmeti alan halkı da memnun etmesi gerekmez mi?
  Beldenin bir bölümünde bazı hizmetler dikkat çekerken belli bölgelerinde yıllardır hizmet sırası beklemek izahı mümkün olmayan bir durum değil mi? Hizmetler adil olmalı. Kızılelmanın 13 Mahalleciği vardır. Nerede ne kadar kişi yaşıyor, nüfus sayımı yapılmalı herkese hak ettiği hizmet ona göre verilmeli. Bunun başka izah tarzı yoktur. Gelmesi gereken hizmetlerin süresi uzamaya başlarsa sabırlar biter ve insanları gayri memnun bir halde bulursunuz.
  Kızılelma bazı hizmetleri fazlasıyla hakketti. Zaman oyalama zamanı değil, hizmet zamanıdır. Artık siyaseten ve yönetim olarak en güçlü bir dönemdeyiz. Bu dönem boş yere heba edilerek geçirilecek bir dönem değildir. Popilizim yapma lüksümüz hiç yoktur. Bundan sonra millete şuraya oy vermediniz onlar da size hizmet vermiyorlar deme şansına da sahip değiliz. Kılıçların en keskin olduğu bir dönemi yaşadığımızı unutmamanızı tavsiye ederim.Hizmetlerinizde başarılar dilerim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
17AboneAbone Ol

Çok Okunanlar