30 Ocak 2023 Pts

Kdz. Ereğlisi Temsilcimiz Celal KARABACAK’ı Tanıyalım

Temsilcimiz Celal KARABACAK, Temsilcilik görevi yanında, Köşe Yazıları ile bizlerle birlikte olacak.

sİtemiz karadENİz ereğlİsİ temsİlcİsİ
 
celal karabacak’ı tanIyalIm
 
Rahman ve Rahim Olan Allah’ın Adıyla
 1965 yılının bir Mayıs ayında Çavdar Köyü, Aşağı mahallesinde dünyaya geldim.
 İlkokulumun iki yılını Çavdar Köyü okulunda okudum. Babamızın 1973 yılında Zonguldak’ da çalışmaya başlamasıyla, 1974 Ekim ayında Zonguldak’a taşındık. Karaelmas mahallesi ve son olarak 1976’da ev yapıp, yerleştiğimiz Kapuz Tepebaşı mah. Zonguldak’daki son mekânımız oldu.
 
1986 yılında Zonguldak İmam-Hatip Lisesinden mezun oldum.
Halen Karadeniz Ereğlisi’nde İmam Hatip olarak görevime devam ediyorum.
  
Memleketimden ayrılalı tam otuzbeş yıl oldu. Ama hala gönlüm oralardan eksik olmuyor. Senede bir kere olsun köyüme gittiğim zaman, doyamadan dönmek mecburiyetinde kalıyorum.
 
Şu an www.suleymanbeyler.com ‘da Ramazan hakkında yazılar yazmaya çalışıyorum. Bu yazma azmim lise öğrenciliği yıllarında okulda duvar gazetesinde başlamıştı. Günlük gazete ve dergileri takip etmeye, maddi gücüm ölçüsünde almaya çalışırım. Kütüphanem zenginleştirmeye çalıştığım halde hala eksik görürüm. Arşiv merakım beni araştırma ve biriktirmeye sevk ettiğinden evim kütüphaneye benzer durumda.
 
İnşallah memleketim Akkuş sitesinde de, bundan sonra Kdz. Ereğli’den bir temsilci olarak, memleketimi de temsil edebilme heyecanıyla faydalı olmaya çalışacağım. Faydalı olabilirim ümidiyle…..
“Allah’ım beni mahçup eyleme. Yararlı olmayı nasib eyle.”
 
ADI SOYADI: Celal KARABACAK
GSM: 05353214624
e-mail:celal.cese@hotmail.com

Site Yönetimi: Celal Hocam Akkuş İnternet Sitesi Ailesine Hoş Geldin. Seninle daha da güçlü olduk. Hep beraber Akkuş İlçesi ve Akkuşlulara hizmet yapmaya ve ilçemizin kalkınması için çaba göstermeye gayret edeceğiz.

Related Articles

6 YORUMLAR

 1. Canım dayıcım hayırlı olsun.Yazılarını takip etmeye çalışam.Bu kadar güzel bir yoğunluk içinde olman beni de mutlu ediyor.Rabbim daima seninle olsun…

 2. Değerli arkadaşlarım…
  Hoşbulduk.Bu vesileyle sizlerlede görüşme imkanımız dahada iyi olacaktır.Ramazan ayımız bizler için gerçekten yoğun ve güzel geçiyor.
  Mevlam bu Ramazandan bol MANEVİ kazançlar elde etmeyi cümlemize nasib etsin… bizleri

 3. Değerli dostum sınıf arkadaşım ve hemşerim Celal,
  Sizi bu sitede görmek beni çok mutlu etti.Yazılarınızı ve güzel düşüncelerinizi yakından takip edeceğimi belirtir başarılar dilerim.

 4. Değerli dostum sınıf arkadaşım ve hemşerim Celal,
  Sizi bu sitede görmek beni çok mutlu etti.Yazılarınızı ve güzel düşüncelerinizi yakından takip edeceğimi belirtir başarılar dilerim.

 5. Çocukluk arkadaşım.değerli can dostum.celal hocamızın aramızda yer almasına çok sevindim.bundan sonra inşallah hocamızın fikirlerinden bilgilerinden yararlanırız.kendisini tebrik ediyorum.yeni özverili görevinde başarılar dilerim.DURSUN TAVŞANCI

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
17AboneAbone Ol

Çok Okunanlar