24 Mayıs 2024 Cum

Kaymakamımız Murat SARI, İlçdeki Daire Amirleri İle Birlikte Yemek Yedi

İlçemiz Kaymakamı Sayın Murat SARI; daire amirleri arasındaki diyalogu daha da artırmak, birlik ve beraberliği geliştirmek amacıyla 30 Ekim 2008 Perşembe günü akşamı çiğ köfte ziyafeti düzenledi.

Sample Image

KAYMAKAMIMIZDAN DAİRE AMİRLERİNE

 
ÇİĞ KÖFTE ZİYAFETİ
 
            İlçemiz Kaymakamı Sayın Murat SARI; daire amirleri arasındaki diyalogu daha da artırmak, birlik ve beraberliği geliştirmek amacıyla 30 Ekim 2008 Perşembe günü akşamı çiğ köfte ziyafeti düzenledi. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından koordine edilen yemeğe; Kaymakamımız Sayın Murat SARI, Garnizon Komutanımız Sayın Erhan YILDIZ, Belediye Başkanımız Sayın Lütfi EFİL, Cumhuriyet Başsavcısı Sayın Engin KOÇAK, Emniyet Amiri Sayın Sayın Hakan EMEN, Jandarma Bölük Komutanı Sayın Levent BAYRAM, Noter Sayın Recep GÖDEKOĞLU, Cumhuriyet Savcısı, Hakime Hanım, Kurum amirleri (Tapu Müdürü, Mal Müdürü, Ziraat Bankası Müdürü, İlçe Milli Eğitim Müdürü, Milli Eğitim Şube Müdürleri ve İlçe Merkezindeki okul – kurum müdürleri katıldılar.
  
İmam – Hatip Lisesi’nde, 75. Yıl İlköğretim Okulu’nda görev yapan Antepli Sınıf Öğretmenleri Ahmet ÖĞÜT ve Ahmet BATMAN tarafından hazırlanan köfteler afiyetle yenildi.

Sample Image
 
Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image
 
Sample Image

Site Yönetimi: Akkuş İlçesi Adına Özlenen Tablo, Çalışmalarda koordineli olarak bir araya gelindiği aşikardır, Ancak birlik ve dayanışma içinde böyle güzel ortamlarda bir araya gelme, çalışmada verimliliği arttıracaktır. Kaymakamımıza ve Daire Amirlerimize afiyet olsun der. Bir doğa harikası ilçemizin kalkınması için ellerinden gelen çabanın biraz daha fazlasını göstermelerini dileriz.

 

Related Articles

1 Yorum

  1. Akkuşda çiğ köfte partisi. Ne kadar güzel bir olay.Yiyenlere afiyet olsun. Akkuşda yıllar sonra mülki amir, daire amirleriyle birlikte çiğ köfte partisinde buluşuyor. Akkuş için büyük bir gelişme.İnşallah bunun devamı gelir. …. Tabi bu yemeklerde sadece doğunun çiğ köftesi&akkuşun kuru fasulyesi&köy tavuğu&karadenizin mısır çorbası yenmez. Bu yemeklerde Salman grup yolu, , kurtboğaz-kuşcuvaz grup yolu, damyeri köyünün okulu, dağyolu köyünün içme suyu, Düşünen iyi düşünmüş diyecem ama bir eksiklik gördüm.Bu yemekte sadece akkuşda çalışanlar var. Demek ki beldelerde ve köylerde çalışan memurlar gözden çıkarılmış. Akkuşun beldelerinde ve köylerinde kaçtane okul müdürü var? kaçtane doktor var? belki 64 muhtar sayı olarak fazla olabilir ama beş belde başkanı çağrılamaz mı? o yemeğe salmandaki doktor, Akpınar lisesinin müdürü, belde belediye başkanı, çökekteki öğretmen &.vb insanlar çağrılsa da morel verilse acaba bu yemeği organize edenler yada ettirenler rahatsızmı olurdu?Yapılan iş sanırım ordu valisinin çiftçilerle cumhuriyet balosu kutlamasından esinlenilmiş.yanlız vali çitçileri çağırmış,bizimkilerde daire amirlerini çağırmış.

    Sİte Yönetimi: Rasiö bey eksiklikler görmüşsünüz bunlara diyecek bir şeyimiz yok. Yemek çok büyük bir organize işi olmadığı sanki belli gibi, Siz sert eleştirileriniz ile ve sizin dediğiniz gibi bir organizeli değilse, yemeğe çağrılmaynalarda keşke çağrılsa da motive olsa diyorsunuz. Tamam Ama sizi zaman zaman yemeğe katılanlara yaptığınız sert eleştiri ile de o kişilerin motivasyonunu bazmuş olmuyormusunuz. Eleştiri nezaket boyutunda olmalı, kırmadan dökmeden olmalı, İlçemizin mülkü amirinin katıldığı yemeğe eleştiri yaparken maksatı aşmamalı diye düşünüyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar