25.Eki.2020
ad

Yazar hakkında

3 Yorumlar

 1. YAŞAR EFİLOĞLU

  SAYIN BAŞKANIM NECMİ KADIOĞLU NA AKKUŞLULARA GÖSTERDİĞİ VE GÖSTERECEĞİ İLGİ VE ALAKADAN DOLAYI AYRICA MÜTEŞEKKİRİM. ANCAK BİR O KADARDA SİTEMKARIM,İNŞALLAH 5 AY SONRA YAPILACAK YEREL SEÇİMLERDE YOL ARKADAŞLARININ BİR KISMINI AKKUŞLULARDAN SEÇERSE SİTEMKARLIĞIM BİTECEKTİR. SAYGILAR SUNUYORUM

  Yanıt
 2. SEDAYİ ALTUN

  Ümit Bey
  Eğitime yapmış oluğunuz bu desdekten dolayı şahzınızda tüm dernek yönetimini kutlarım. Böyle bir yardıma öncülük ettiğinizi duyduğumda çok sevindim. Ekonomik olarak zor durumda olan onlarca öğrenci tanıyorum. Bunlara nasıl katkıda bulunabiliriz derken sizlerin böyle bir çalışmanızın oldğunu duydum ve üç tanesini sizlere yönlerdirdim. Eğitime yapılan yatırım insana yapılan yardımdır. İnsana yapılan yardım geleceğe yapılan yatırımdır… Darısı diğer derneklerimize.

  Yanıt
 3. Ramazan TINKIREmekli Ziraat M

  Sayın başkanı;İstanbul gibi bir şehirde hemşerilerimizi bir araya getirdiğiniz için sizi ve çalışma arkadaşlarınızı yürekten kutluyor ve tebrik ediyorum.
  Şahsınızda öğrenci kardeşlerimize bu destekleri veren Belediye Başkanımız Sayın Necmi KADIOĞLU’na çok ama çok teşekkür ediyor çalışmalarında başarılar diliyorum.
  Ve bu siteden Sayın Başkanıma önümüzdeki yerel seçimlerde hemşerilerimizden bir yada birkaçını yanına almasını rica ediyorum.
  Biz ahde vefayı biliriz ve üzerimize düşeni yaparız.
  Esenyurt Belediyesi sınırları içinde yaşayan hemşerilerimin dayanışmalarını inşallah diğer bölgelerdede görürüz.Şimdiden İstanbul ‘da yaşayan bütün Akkuş’lu hemşerilerime gelecekte gösterecekleri birlik ,dirlik ve dayanışma için başarılar diliyor ve hepsine saygılar sunuyorum.
  Ülkemizde yaşanan her türlü olumsuzluklara rağmen güzel günlerin yakın olduğuna inanıyor ,sizlerinde inanmasını istiyorum.Ramazan TINKIR

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Akkuş İlçesi İnternet Sitesi ANKARA  E-posta:webmaster@akkusilcesi.com ihsancam64@hotmail.com gunes99@hotmail.com
Copyright © 2002 Akkuş İlçesi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır . Tasarım İhsan GÜNEŞ