21 Şubat 2024 Çar

İşte Derneğimizden bir ilk daha

İstanbul Esenyurtta bulunan Akkuş Derneğimizin hizmetleri devam ediyor.

Ordu İli Akkuş ilçesi Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği yönetimi olarak çalışmalarımız sadece sosyal alanda değil eğitime de tam destek vermektedir. Bu kapsamda Üniversite ve lise son sınıf öğrencileri için organize ettiğimiz burs yardımının Esenyurt belediyesi tarafından karşılanması bizleri son derece memnun etmiştir. Bu şekilde Esenyurt belediyesinin katkılarıyla verilen burs yardımından en iyi şekilde yararlanmasını bilen tek dernek olmaktayız. Burs yardımında bu vesile ile hemşehrilerimizden 60 üniversite ve 22 lise öğrencisine bu şekilde burs imkânlarından tam anlamıyla yararlanmaları sağlanmıştır. Bu çalışmaların hazırlanmasında her zaman yanımda olan  değerli yönetim kuruluna ve bu hizmetten yararlanmamızı sağlayan Sayın belediye başkanımız Necmi KADIOĞLU’na çok teşekkür ederiz. Yakın bir zamanda eğitim alanında yine süprizlerimiz olacaktır. Saygılarımızla

 

Ümit KARAAĞAÇ

Ordu İli Akkuş İlçesi Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı

Related Articles

3 YORUMLAR

 1. SAYIN BAŞKANIM NECMİ KADIOĞLU NA AKKUŞLULARA GÖSTERDİĞİ VE GÖSTERECEĞİ İLGİ VE ALAKADAN DOLAYI AYRICA MÜTEŞEKKİRİM. ANCAK BİR O KADARDA SİTEMKARIM,İNŞALLAH 5 AY SONRA YAPILACAK YEREL SEÇİMLERDE YOL ARKADAŞLARININ BİR KISMINI AKKUŞLULARDAN SEÇERSE SİTEMKARLIĞIM BİTECEKTİR. SAYGILAR SUNUYORUM

 2. Ümit Bey
  Eğitime yapmış oluğunuz bu desdekten dolayı şahzınızda tüm dernek yönetimini kutlarım. Böyle bir yardıma öncülük ettiğinizi duyduğumda çok sevindim. Ekonomik olarak zor durumda olan onlarca öğrenci tanıyorum. Bunlara nasıl katkıda bulunabiliriz derken sizlerin böyle bir çalışmanızın oldğunu duydum ve üç tanesini sizlere yönlerdirdim. Eğitime yapılan yatırım insana yapılan yardımdır. İnsana yapılan yardım geleceğe yapılan yatırımdır… Darısı diğer derneklerimize.

 3. Sayın başkanı;İstanbul gibi bir şehirde hemşerilerimizi bir araya getirdiğiniz için sizi ve çalışma arkadaşlarınızı yürekten kutluyor ve tebrik ediyorum.
  Şahsınızda öğrenci kardeşlerimize bu destekleri veren Belediye Başkanımız Sayın Necmi KADIOĞLU’na çok ama çok teşekkür ediyor çalışmalarında başarılar diliyorum.
  Ve bu siteden Sayın Başkanıma önümüzdeki yerel seçimlerde hemşerilerimizden bir yada birkaçını yanına almasını rica ediyorum.
  Biz ahde vefayı biliriz ve üzerimize düşeni yaparız.
  Esenyurt Belediyesi sınırları içinde yaşayan hemşerilerimin dayanışmalarını inşallah diğer bölgelerdede görürüz.Şimdiden İstanbul ‘da yaşayan bütün Akkuş’lu hemşerilerime gelecekte gösterecekleri birlik ,dirlik ve dayanışma için başarılar diliyor ve hepsine saygılar sunuyorum.
  Ülkemizde yaşanan her türlü olumsuzluklara rağmen güzel günlerin yakın olduğuna inanıyor ,sizlerinde inanmasını istiyorum.Ramazan TINKIR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
17AboneAbone Ol

Çok Okunanlar