19.Oca.2021
ad

Yazar hakkında

5 Yorumlar

 1. ŞEYDA VARLI

  ORDU AKKUŞLULAR SELM BN HİDAYET VARLI TORUNU (EROL VARLI) KIZILIM).HAKKI DAYIMA SELAMLARIMI GÖNDERİYORUM.VEDE SİTENİZİN GÜZEL OLDUNU BELİRTMEK İSTERİM. VE İLYAS DAYIMADA SELAMLARIMI GÖNDERİYORUM…..

  Yanıt
 2. erol varlı

  [B]syn hakkı mıhçı yı tebrik ediyorum akkuşlular derneğini çok güzel bir şekilde kalkındıracağına inanıyorum tüm akkuşlulara ve beni tanıyan herkese çok slmlar gönderiyorum bu arada hakkı mıhçıyada sslm [/B]

  Yanıt
 3. Tahsin Çayıroğlu

  AKKUŞ VE ÇEVRE KÖYLERİ YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİNE SAYIN HAKKI MIHÇI BAŞKAN OLARAK YENİDEN SEÇİLMİŞTİR. KENDİSİNİ VE YÖNETİM KURULU ASİL VE YEDEK ÜYELERİ VE DENETİM KURULU ÜYELERİNİ TEBRİK EDER HAYIRLI VE UĞURLU OLMASINI TEMENNİ EDERİM.

  Yanıt
 4. turan çam

  sayın hemşerilerimiz akkuş merkez derneğinde neden çoğunluk salman ve kuzköy beldelerine bağlı gurbetçilerimiz çok yoğunda neden beldeler ve köylerin insanlarını ön saflarda ve yönetimlerde yoklar sadece ve sadece merakım buydu tüm hemşerilerimize selamlar hayırlısını dierim

  Yanıt
 5. GÜLCANMIHÇIDEMİROĞLU

  İstanbul Akkuşllular Dernek Başkanlığına yeniden seçilen Hakkı Mıhçı’yı tebrik ediyorum.Geçmiş yıllarda olduğu gibi yine yardıma ihtiyacı olan insanlarımıza yardımcı olarak görevini en iyi şekilde yerine getireceğine inanıyorum.
  Saygılarımla…

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Akkuş İlçesi İnternet Sitesi ANKARA  E-posta:webmaster@akkusilcesi.com ihsancam64@hotmail.com gunes99@hotmail.com
Copyright © 2002 Akkuş İlçesi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır . Tasarım İhsan GÜNEŞ