12 Nisan 2024 Cum

İSA DEMİRCİ, KIZILELMA VE ÇAYIRALAN BELDELERİ YOLLARI ASFALT ÇALIŞMALARI BAŞLADI

KIZILEMA VE ÇAYIRALAN'LILARA MÜJDELER OLSUN ASFALTLI YOL ÇALIŞMASI DEVAM EDİYOR
 isabsk8.jpg41.jpg

Kızılelma Belediye Başkanı İsa DEMİRCİ, Sitemiz yönetim kurulunu telefon ile arayarak,

"Ünye-Akkuş yolu Dumantepe mevkiğinden Kızıelma ve Çayıralan Beldelerine ayrılan yol ayrımından başlanarak her iki Belde yoluna Asfalt atılamaya başlanmıştır. Şu anda çalışmalar büyük bir hızla ilerlemektedir. Akkuş İnternet Sitesi aracılığı ile Kızıelma'lı ve Çayıralan'lı hemşehrilerime müjdeler vermek istiyorum. Çok yakında çalışmalar tamamlanacak olup, Her iki beldemize de asfaltlı yoldan geçerek ulaşacaksınız. Şimdiden beldemize, ilçemize ve Akkuşlu halkımıza hayırlı olsun. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Ordu Valiliği, Özel İdare Müdürlüğü, İl Encümeni Üyelerine, Siyasilere, Akkuş Kaymakamlığına ve Özel İdare Müdürlüğümüze özellikle bir kez daha teşekkür ediyorum. Senelik izinlerine beldemizde geçirmek isteyenlere yolumuzun yapılması ile güzel bir süpriz yapacağımızı düşünüyorum. Senelik iznini Kızılelma dışında geçirmek isteyen vatandaşlarıma da bir kez daha düşünmelerini istiyorum. Beldemizde ve yöremizde çok büyük değişikliler olmaktadır. Bu hizmetleri görünce heycanlanacağınızı biliyorum. Bu vesile ile hepinizi kızılema ya bekliyorum. diyerek sözlerini tamamladı ve çok yakında çalışmalar ile ilgili resimleri göndereceğini söylemiştir.

Site Yönetimi olarak Ağustos ayında iznimizi geçirmek üzere geldiğimizde Kızılema ve Çayıralan ı ziyaret edeceğimizi belirterek yolun hayırlı olmasını diliyoruz. Azimli çalışamalrından dolayı ve sevinçlerini, çalışmalarını bizlerle paylaştığı için İsa Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz.

Related Articles

3 YORUMLAR

 1. Kıskanmadım desem yalan olur.Beş yıl Kızılelma’da çalışmış bir öğretmen olarak bu asfalt yoldan faydalanamamak acı.Ama bir yandanda çok sevindim çünkü Kızılelma va Kızılelmalılar herşeyin en güzeline layık. Hayırlı olsun.Çalışmalarından dolayı Başkanımı kutlar, saygılar sunarım.

 2. Sayın başkanım kızılelma ve Çayıralan dumantepe baglantılı
  yolun asfafalt yapılması Kızılelma ve Çayıralan beldelerine yapılan
  hizmetlerde her iki belde başkanının elele vermesi bu yolun asfalt
  yapılmasında emegi geçen herkese bir çayıralanlı olarak teşekkür etmek azdır diye düşünüyorum Sayın kızılelma BelediyeBaşkanı İsa DEMİRCİ veÇayıralan belediye Sayın Azmi kKOCAGÖZ Başkanlarını kutlar saygılarımı sunarıım

 3. YOLUN HER İKİ BELDEYE VE BELDE HALKLARINA HAYIRLI OLMASINI DİLİYORUM. İKİ BELDE BELEDİYE BAŞKANLARI ARASINDAKİ BU İŞBİRLİĞİNİİN HER ALANDA DEVAM ETMESİNİ TEMENNİ EDİYORUM. GERÇEKTEN BİZLER VE BÖLGEMİZE GELEN MİSAFİRLERİMİZ İÇİN BÜYÜK PROBLEM OLAN BU YOLUN YAPILMASI İLE GEREK BİZLER, GEREKSE KONUKLARIMIZ DAHA İYİ ŞARTLARA KAVUŞMUŞ OLACAK. ÖNÜMÜZDEKİ DÖNEMDE SAYIN VALİMİZİN DE ÇAYIRALAN’DAKİ OKULUN AÇILIŞI YAPACAK OLMASI VE ORDULU BÜROKRATLARIN DA BU GRUP ARASINDA OLACAĞI DÜŞÜNÜLDÜĞÜNDE BU YOLUN BİR AN ÖNCE BİTİRİLMESİ ÇOK BÜYÜK ÖNEM ARZ EDİYOR. EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜRLERİMİZİ İLETİYORUZ.
  İSA BAŞKANIM , BEN DE BİR KIZILELMA DAMADI OLARAK BELDENİZİ AĞUSTOS AYINDA ZİYARET EDECEĞİM. GÖRÜŞMEK DİLEĞİYLE…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar