18 Mayıs 2024 Cts

İLÇEMİZE KAYMAKAM ATAMASI YAPILDI

{mosimage}

İlçemize Ataması Yapılan Kaymakamımız Sn. Hasan ÇİÇEK, 13 Kasım 2006 Pazartesi günü görevine başladı.

1977 Kahramanmaraş Afşin doğumlu olan Sayın Kaymakamımız, lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nde tamamladı. Memuriyet hayatına Kilis Defterdarlığı’nda başladı. Burada üç yıl çalıştıktan sonra, kaymakamlık görevine Kırklareli Kaymakam Adayı olarak başladı. Kaymakamımız, evli ve bir çocuk babasıdır.

AKKUŞ İNTERNET SİTESİ YÖNETİM KURULU OLARAK

 KAYMAKAMIMIZA YENİ GÖREVİNDE ÜSTÜN BAŞARILAR DİLERİZ.

KAYMAKAMIMIZIN EĞİTİM VE ÖĞRETİM İLE İLGİLİ DÜŞÜNCELERİ

Öncelikle Valiliğimizin, okullarımızın fiziki yapısı ile ilgili olarak verdiği görevler var. İlçe merkezimiz ve köylerimizdeki eğitim sorunları ile ilgili elimizden geleni yapacağız. Köy okullarımızın eksiklikleri ve lojmanların tamamlanması için, tüm gayretimizi sarf edeceğiz.

Otuz altı araçla altı yüz kırk bir öğrencimiz, taşımalı eğitimdedir. İlçemizde taşımalı eğitimi azaltmak için, Salman Beldesi’nde iki yüz elli – üç yüz yatak kapasiteli bir pansiyon yapılmasını, Ordu Valiliği’ne bir proje ile sunacağız."

Ayrıca; İlçemize yeni bir lise binası yapılmasını hedefliyoruz.” Dedi.

Yaklaşan öğretmenler günü nedeniyle: “Öğretmenlerimizin sıkıntısı, bizim sıkıntımızdır. Kapımız, kendilerine her zaman açıktır. Öğretmenler günü nedeniyle tüm öğretmenlerimizin, öğretmenler gününü kutluyorum. Özellikle Akkuş’ta çalışan öğretmenlerimizi yürekten kutluyorum.” Diyerek öğretmenler hakkındaki düşüncesini dile getirmiştir. Haber : Akkuş Milli Eğitim Müdürlüğü İnternet Sitesi

 

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar