26 Mart 2023 Paz

ilçemiz Nikah Salonu Hizmete Açiliyor

Nikâh salonu, toplantı salonu ve kütüphaneden oluşan binanın inşaatı tamamlanmak üzeredir.

nikahsalonu.jpg
İLÇEMİZDE İLKLER YAŞANMAYA DEVAM EDİYOR
AKKUŞ BELEDİYESİ
İLÇENİN ÇOK ÖNEMLİ EKSİKLİKLERİNDEN BİRİ OLAN
NİKAH SALONUNU HİZMETE AÇIYOR
Nisan ayında sitemiz yapımcılarından İhsan ÇAM’ın ilçeye ziyaretinde, dikkatini çeken ve fotoğrafı çekilen Nikah Salonu, Toplantı Salonu ve Kütüphaneden oluşacak inşaatın tamamlanmak üzere olduğun sizlere kıvançla bildirmek istedik.
Belediye Ana Binasına ek olarak yapılan, binada Nikah kıydıracaklar şimdiden müracaatlarını yapmalarını öneririz. (Nikah salonu açılmadan önce nikahı kıyılanlarda nasip değilmiş böyle güzel bir salonda desinler)
Ayrıca belediye ye ait toplantı salonun da olması, gerçekten güzel düşünülmüş. Böyle bir toplantı salonuna gerçekten ihtiyaç vardı. Bu toplantı salonunda, Akkuş Belediyesinin ve  ilçesinin kaderini değiştiren çok isabetli kararların alınacağını sanki şimdiden görür gibiyiz. Kütüphanede ilçemizdeki diğer kütüphanelere sanki destek olacak nitelikte çok önemli bir yararı olacağını düşünüyoruz.
Bu güzel ve yararlı hizmetleri, İlçemize kazandıran Akkuş Belediyesinin başta Başkanımız Lütfi EFİL olmak üzere, Belediye Encümenlerine, Belediyenin tüm çalışanlarına ve hizmetin yapılmasına katkı sağlayan herkese çok teşekkür ediyoruz.
Not: Sayın Belediye Başkanım, Ağustos ayında Akkuş Kurultayının Detaylarını görüşmek üzere şimdiden bu toplantı salonunda, Kurultay komitesinin toplanmasına izin verirseniz seviniriz.

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
17AboneAbone Ol

Çok Okunanlar