2 Nisan 2023 Paz

İl Genel Meclis Üyesi Mehmet DUMAN, Eğitim Konularındaki Çalışmaları Hakkında Açıklamada Bulundu

YİBO’nun Çatısının Yapımı İçin 570 bin YTL Ödenek Bulunması Çalışmaları Devam Ediyor

İLGENEL MECLİS ÜYESİ MEHMET DUMAN’DAN

AKKUŞ’ A BİR MÜJDE DAHA

Akkuş Yatılı İlköğretim Bölge Okulunun (YİBO) büyük bir sorun haline gelmiş olan çatı problemi çözüme kavuşturuldu. Eğitime vermiş olduğu destekleri ile gündemden düşmeyen İl Genel Meclis Üyesi Mehmet DUMAN Sitemize yapmış olduğu açıklamada;

Bölgemizin en büyük sorunu cehalet, biz bu sorunu ortadan kaldırmak için eğitimi her zaman birinci sıraya almak zorundayız. Bu çocuklar bizim çocuklarımız, bunların derdi ve sıkıntı olduğu müddetçe yataklarımızda rahat uyumamız mümkün değil. Kaymakamımız Sayın Murat SARI, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin KOCAKOÇ, YİBO Müdürümüz Sayın Salih ÖZTÜRK ve İl Genel Meclis Üyesi olarak yoğun çalışmalarımız ve takibimiz sonuca erişti. 2 yıla aşkın süren mücadelemizi Millet Vekilimiz Sayın Eyüp FATSA ile paylaştım ve lazım olan ödeneğin çıkarılacağının sözünü aldım. Yaklaşık maliyeti 574.000,00 YTL olan çatı bakım onarım ve yapım işi ihale aşamasına geldi. Bütün Akkuş’lu hemşerilerimize hayırlı olsun. “ dedi.

Bizde Site yönetimi olarak böyle büyük bir sorunu çözüme kavuşturan ve emeği geçen herkese teşekkürlerimizi bir borç biliyoruz.

Related Articles

1 Yorum

  1. Akkuş için,var gücü ile çalışan çok değerli İl Genel Meclisi üyesi kardeşim Mehmet Duman ı tebrik eder Akkuşun gelişmesi ve kalkınması için daha bir çok işlere imza atacağına inanıyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
17AboneAbone Ol

Çok Okunanlar