19 Haziran 2021 Cts

İhsan ÇAM Dede oldu. Genel Sekreterimiz Anne Oldu. Zehra Bebek Dünyaya Merhaba Dedi

46 Yaşında Dede Olan İhsan ÇAM Ailesinin ve Genel Sekreterimizin Gözü Aydın

Sitemiz Yapımcılarından

İhsan ÇAM

Dede oldu

İhsan ÇAM Kızı ve Sitemiz Genel Sekreteri

Sevinç Hanım

 Anne Oldu

Zehra Bebek

Dünyaya Merhaba Dedi

Çam ve Doğan Ailelerinde Beklenen Misafir Geldi. Uzun süredir heyecan içinde olan aileler, Zehra Bebek ile sevindiler. Sitemiz Yapımcılarından İhsan ÇAM'a gözün aydın diyor. Bundan sonrada Dede olarak daha çok haberler yapacağına inanıyoruz. Sitemiz Genel Sekreteri Sevinç Hanıma da gözün aydın diyor. Sağlık ve sıhhat diliyoruz. Regaip Kandili günü dünyaya merhaba diyen Zehra Bebeğe de hoş geldin diyor. Sağlık ve mutluluk dolu günler diliyoruz.

Related Articles

11 YORUMLAR

  1. Ablamı ve eniştemi canı gönülden tebrik ederim.Allah analı babalı büyütsün.Yiyenim Zehra sağlıklı olur işşallah.Ablamda sağlıklı olsun

  2. Erken bir yaşta Dede olma mutluluğunu yaşayan İhsan beye hayırlı olsun diyor, yeni doğan yavruyada hayırlı-sağlıklı ve uzun ömürler diliyorum.Allah analı-babalı büyütsün.

  3. Mevlam dan, sağlıklı ve imanlı bir şekilde büyüyüp,vatana – millete HAYIRLI BİR KUL olmasını dilerim. Hayırlı ömürler.
    ALLAH Analı-Babalı büyütsün.
    Gözünüz de aydın olsun İhsan kardeşim.

  4. Ablamı ve eniştemi canı gönülden tebrik ederim. Rabbim yeğenime sağlıklı, huzurlu bir yaşam nasip etsin. Vatanına – milletine, memleketine hayırlı hizmetlerde bulunan bir bayan olarak yetişmesini yüce mevladan diliyoruz. Genç yaşta dede olan (maşallah) babamı ve anneanne olmanın mutluluğunu yaşayan annemi de tebrik edreim. Gözümüz Aydın…

  5. Böyle mübarek bir günde dünyaya gelen Zehra Bebek’e ailesiyle birlikte sağlıklı ve mutlu bir ömür diliyor ve değerli büyüğüm İhsan Çam’a ise hayırlı olsun dileklerimi iletiyorum.Gözünüz aydın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,450BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
13AboneAbone Ol

Çok Okunanlar