17 Haziran 2024 Pts

Hizmet TV-Akkuş İnternet Sitesi Dayanışması

Ünye Hizmet TV'e Sitemiz Yönetiminin Ziyareti

Ünye Hizmet TV – Akkuş İnternet Sitesi Dayanışması

Akkuş İnternet Sitesi Yönetiminden Ünye Hizmet TV'ye Ziyaret.

Sitemiz Yapımcılarından İhsan ÇAM ve Köşe Yazarımız S.ÇAM 24.07.2010 tarihinde Ünye Hizmet TV'ye ziyarette bulunmuşlardır.  Akkuşlu Hemşehrimiz Olan ve Ünye Hizmet TV'de Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yapan Murat ŞİMŞEK'i makamında ziyaret ederek, bir çok konularda fikir alışverişinde bulunmuşlardır.

Genel yayın yönetmeni Murat ŞİMŞEK'e Sitemiz Yapımcılarından İhsan ÇAM, Daha önce telefon ile tebrik ettiği yeni görevini, bu sefer bizzat söyleyerek "bir hemşehrimiz olarak bu göreve atanmana çok sevindik. Tebrik ediyoruz. Daha iyi görevlerde sizi görmek istiyoruz" demişlerdir.

Sanki birbirlerini özleyen dostlar gibi geçen sohbet ortamında, İhsan ÇAM, Akkuş İnternet sitesinin kuruluş amaçlarını, hedeflerini 12 sene önce başlayan site kurma fikrinin iki kişi ile başladığını şimdi ise 3000 bine yakın site üyesi, temsilcileri, yazarları, üst danışma kurulu üyeleri ile geniş bir aile olduğunu, sitenin en önemli hedefinin Akkuş ve Köylerine hizmet etmek olduğunu, Yerel yönetimlerin ve siyasilerinin çalışmasının yanında site olarak ilçemize hizmet gelmesi için bizler daha neler yapabilirizin düşüncesi doğrultusunda Akkuşlulara ve Akkuş'a hizmet yapmaya çalıştıklarını, Tamamı ile, bu hizmetleri yaparken gönüllü olarak yaptıklarını, her hangi bir maddi bir beklenti içinde olmadıklarını, tüm site ekibinin gönüllü olarak görev yaptıklarını, Akkuş'a hizmet gelmesinin yanında Ünye'nin, Akkuş'un, Çaybaşı ve İkizce'nin bir bütün olarak bölge bazında kalkınması için Akkuş İnternet Sitesi olarak Ellerini, kollarını başlarını taşın altına koyabileceklerini, Canik Bölgesinin, Bölgesel kalkınmasının yanında olacaklarını ve destek vereceklerini bu bağlamda kendilerine düşen görevi severek yapacaklarını belirtti.

Daha sonra ise, Ünye Hizmet TV. ile yıllardır dayanışma içinde olduklarını, kendilerine verdiklerini destek ve dayanışmadan ötürü Hizmet TV aliesi adına Murat ŞİMŞEK'e teşekkürlerini iletmişlerdir. Bundan sonra da karşılıklı dayanışmanın dahada güçlenerek devam etmesini istediklerini ifade etmişlerdir.

Sohbetin ağırlık konusu ise gene her zaman olduğu gibi Akkuş olmuştur. İhsan ve Murat beyler daha kalkınmış bir Akkuş, daha çok kalkınmış Akkuş Beldeleri ve köyleri için dahada neler yapılması konularında uzun uzun fikir alışverişinde bulunmuşlardır.

Murat ŞİMŞEK'in sitemiz hakkındaki bilmek istedikleri konular hakkında sormuş olduğu sorularına içtenlikle cevap verilmiştir.

Murat ŞİMŞEK

Ünye Hizmet TV. Genel Yayın Yönetmeni Murat ŞİMŞEK ise; Akkuş İnternet Sitesi yapımcılarından İhsan ÇAM'ın ve Köşe Yazarı S. ÇAM'ın Ünye Hizmet TV'ye ve kendilerini yaptıkları ziyaretten ötürü sevindiklerini dile getirerek. Akkuş internet sitesi sadece Akkuş sevgisi ile sadece bölgeye hizmet gitsin diye gönüllü olarak yıllardır bu çalışmayı yapıyor. Bizde yıllardır beğeni ile sizlerin yayınlarını takip ediyoruz. Bende sizleri başarılı çalışmalarınızdan ötürü tüm site ekibini kutluyorum dedi.

ŞİMŞEK Sözlerine, Yıllardır zaten dayanışma içinde bulunuyoruz. Bu konuda bir sıkıntı yok. Bundan sonra da dahada çok dayanışma içinde olarak hep beraber bölgeye hizmet etmeye devam edeceğiz. Buraya kadar gelerek bizleri es geçmeden ziyarete gelmeniz ve bölge basınının birlik ve beraberliğine yaptığını sözleriniz her türlü taktirin üstündedir. Bizlerde bu bölgede elimizden geldiği kadarı ile halkımızda hizmet yapmaya çalışıyoruz sözlerini dile getirdikten sonra Bir Akkuşlu olarak ilçemizin kalkınmasını elbette çok isteyenlerden birisiyim. Akkuş'un kalkınması için dayanışma içinde olalım sözlerinize katılıyorum. Gerek şahsım gerek ise yayın kuruluşumuz bu konuda üzerine düşen görev neyse yapmaya hazırdır. Bu durum Ünye-Çaybaşı ve İkizce içinde geçerlidir. Her Akkuşlu Akkuş'a sahip çıkmalı, Akkuşlular her yerde birlik ve dayanışma içinde olmalı. Bu dayanışma bu Birliktelik sağlandıktan sonra gerisi gelecektir. Bu vesile ile tüm Akkuşlu hemşehrilerime selamlarımı iletiyorum. Ankara'ya geldiğim zaman bende sizleri ziyaret edeceğim. Dedi

Site Yönetimi Yorumu: Telefonda defalarca konuştuğumuz için vede bir arkadaş bir dost ziyaretine gider gibi gittik. Hatta hava o kadar sıcaktı ki, Terimizi bile silmedem kendimizi Murat ŞİMŞEK'in odasında bulduk. Yakın ilgi ve hoş sohbet vede Akkuş için atan bir yürek'e de rastlayınca sohbetin tadı başka oluyor. Çok içten ve samimi bir sohbet oldu. Hani derler ya bizden biri, işte bizden biri ile sohbet edince adamın çenesi de düşüyor sanki ( Herhalde İhsan ÇAM'da ziyarette çok konuştu.) Murat kardeşim sende Ankara'ya gelince benden çok konuşursun helalleşiriz. Senin içindeki Akkuş sevgisini, senin Akkuş'un kalkınması için elimizden geleni yapalım sözlerin ve içtenliğini görünce bende konuştukça konuştum. Verimli geçen sohbet için çok teşekkür ederim. Sizin gibi dostlarımız olduğu için ne mutlu bizlere ne mutlu Akkuş İnternet Sitesi ailesine

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar