24.Kas.2020
ad

Yazar hakkında

4 Yorumlar

 1. YAŞAR EFİLOĞLU

  SAYGIDEĞER HEMŞERİLERİM RAMAZAN TINGIR-SELAHADDİN TANER-TAHSİN ÇAYIROĞLU BEYEFENDİLER SİZLERE İLGİ VE ALAKANIZDAN ÖTÜRÜ ŞÜKRANLARIMI İLETİR, AKKUŞUMUZ İÇİN OLMASI GEREKEN TÜM HİZMETLERDE , SANAL ALEMDE YAZIP ÇİZDİKLERİMİZİN İCRAAT SAHASINA DÖKÜLMESİ ARZUMU YİNELERİM SİZLERE SAYGILAR SUNARIM

  Yanıt
 2. Selahattin TANER

  Sizleri tanımıyorum ama Ramazan Tınkır beyle sizin yazının akkuşlu olarak beni edirneden duygulandırdı. Ne kadar beğendiğimi ve sizinle aynı duyguları paylaştığımı özellikle belirtmek ve bu areneda akkuşlu olarak banada bir görev düşerse yapmaya hazır olduğumu özellikle belirtmek istiyorum.Mevlam hizmete susamış akkuşa ve bütün akkuşlulara yardımcı olsun diyerek akkuş için yapacağınız çalışmalarda sizlere ve ekibinize başarılar dilerim.

  Yanıt
 3. T. ÇAYIROĞLU

  Yukarıda bütün dikkatimle okuduğum Yaşar abinin sözlerine katılmamak mümkün değil! Yıllardır içimizde varolan ikilik duygusuna atıfta bulunarak BİZ olmanın getireceği maddi ve manevi havadan söz etmektedir. Zannediyorum çoğu kimse de buna itiraz etmez. O zaman geriye kalan İCRAAT oluyor! Umuyorum ki BİZ OLMA düşüncesi gün geçtikçe daha belirgin hale geliyor. Bu da hepimiz için hayırlısı olur. Siyasi ya da fikir ayrılığı BİZ olmanın önüne geçmemelidir. Bilakis siyasi ve fikir ayrılıklarını; iki yanlıştan bir doğru çıkar ya da tez, antitez ve sentez üçgeninde değerlendirirsek daha yapıcı olacağı umudunu taşıyorum! Saygılar!

  Yanıt
 4. Ramazan TINKIREmekli Ziraat M

  Sevgili Yaşar Efiloğlu hemşerim;
  Yazını okudum.Biraz ağır geldi.birdaha okudum.Kendimce şöyle bir anlam çıkardım:
  Belliki Akkuş\’lu hemşerilerimizin hangi konumda olursa olsun Akkuş\’luluk paydasında bir şeyler hissettiğini
  ancak takipcisi olmadığından yakınıyorsunuz.Bende bu tesbitinize katılıyorum.Ve burdan diyorumki artık bu işleri takip edecek.Koordine edecek sivil bir oluşumu Akkuş\’lular adına yönlendirecek ama hoşgörüne sığınarakta biraz da mürekkep yalamış hemşerilerimizin,muhtarlarımızın,esnaflarımızın,siyasi parti temsilcilerimizin katılımı ile partiler üstü Tek amacı Akkuş\’umuzu ve Akkuş\’lumuzu şu anki durumundan daha ileri götürmek olan bir oluşum yapalım.Tamamen yasal ve denetime açık..Bu oluşumun başında siz olun .Bu benim teklifim.Ben yanınızda olacağım.Arzu eden dostlarımız bu oluşuma katılacaklarının siteden sizlere veya site yönetimine bildirsin.Bu konu oluşursa elbet maddi gereksinimlerde olacak.Ben şimdilik oluşum gerçekleşirse inşallah olu 100 YTL ile kapıyı açıyorum.Hayırlı ve uğurlu olsun.
  Saygılarımla.0 505 316 1958

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Akkuş İlçesi İnternet Sitesi ANKARA  E-posta:webmaster@akkusilcesi.com ihsancam64@hotmail.com gunes99@hotmail.com
Copyright © 2002 Akkuş İlçesi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır . Tasarım İhsan GÜNEŞ