27 Eylül 2023 Çar

Hemşehrimiz Helallik İstedi. Ordu’daki Çalışma Arkadaşları ile Vedalaştı

ÇÖPOĞLU 31 AY GÖREVDE KALDI

Mustafa ÇÖPOĞLU
Ordu Büyükşehir Belediyesinde
31  Görev yaptı

 

 Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığına İş Müfettişi olarak atanan Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Dr. Mustafa Çöpoğlu meclis üyeleriyle vedalaştı.

BAŞKAN YILMAZ, ”YENİ GÖREVİNDE BAŞARILAR DİLİYORUM”

Başkan Enver Yılmaz, Genel Sekreter Dr. Mustafa Çöpoğlu’na yeni görevinde başarılar diledi. Ordu Büyükşehir Belediyesinin Kurucu Genel Sekreteri olarak, geride kalan süreç içerisinde başarılı çalışmalara imza attığının altını çizen Başkan Yılmaz, “Eminim ki Ankara’da yeni görevinde çok başarılı olacak ve ilerleyen süreçte çok daha önemli bir göreve gelecektir. Göstermiş olduğu özverili çalışmalarından ve emeğinden dolayı kendisine teşekkür ediyor, başarılar diliyorum” dedi.

DR.ÇÖPOĞLU, “TÜRKİYE’DE ÖRNEK PROJELERE İMZA ATTIK”

Başkan Enver Yılmaz’ın kendisine söz vermesi üzerine kürsüde bir konuşma yapan Genel Sekreter Dr. Mustafa Çöpoğlu ise 1 Nisan 2014 ile 13 Ocak 2017 tarihleri arasında onurlu bir görev yürüttüğünü söyleyerek, “Geride kalan yaklaşık 3 yıllık çalışma süreci için öncelikle Büyükşehir Belediye Başkanım Sayın Başkan Enver Yılmaz’a teşekkür ediyorum. Birlikte başlattığımız bu yolculuk, bundan sonra da devam edecek. Ordu Büyükşehir Belediyesi, Türkiye’de örnek projelere imza atmıştır. Birlikte çalıştığımız Sayın Başkanıma, siz Meclis Üyelerimize ve çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Ben hakkımı helal ediyorum, sizlerde helal edin. Hizmet bayrağını yere düşürmeden devam ettireceğinize yürekten inanıyorum. Hepinize sağlık ve başarılar diliyorum” diye konuştu.

Haber: Ordu Gazetesi

 

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar