5 Aralık 2023 Sal

HAS Parti Genel Başkanı Prof.Dr.Numan KURTULMUŞ, Ankara’daki Ordu’luların Konuğu Oldu. Kurtulmuş’a Akkuş Kurufasulyesi Soruldu?

Toplantıda Akkuş İlçesi de hangi konular ile gündeme geldi

HAS Parti Genel Başkanı Prof.Dr.Numan KURTULMUŞ

Ankara'daki Ordu'luların Konuğu Oldu.

Kurtulmuş'a Akkuş Kurufasulyesi Soruldu?

13.01.2011 Tarihinde Ankara'daki Ordulu Bürokratların, İş Adamlarının, Sanayicilerin, Sivil Toplum Kuruluşlarının ve diğer bir çok alanlardaki iş kollarından oluşan yaklaşık 150 kişilik Orduluların oluşturduğu, Ordulular yemekli toplantısına davet edilen Numan KURTULMUŞ, Toplantıyı organize edenlere ve gelen misafirleri teşekkür etti. Ordulular ile aynı ortamda bulunmaktan duyduğu sevinci anlattı. Daha sonra ise, HAS Partinin neden kurulduğunu, amacını ve yapacağı çalışmaları tek tek dile getirdi. Konuşmasının ardından sorulan sorulara cevap verdi.

Akkuş İlçesinden katılan konukların sormuş olduğu iki soruyu şu şekilde cevapladı. Milletvekili seçimlerinde Ordu'dan mı aday olacaksınız sorusuna; henüz netleşmedi şeklinde cevap verdi. İkinci soru ise, Ordu Tanıtım Fuarında yemiş olduğunuz ve şu anda patanet alma aşamasında olan Akkuş Kurufasulyesini beğendiniz mi şeklindeki soruya ise, Evet çok beğendim. Patanet alacağına inanıyorum. Bu konuda elimden gelen desteğ vermeye hazırım dedi.

Yemeğe katılan Ordulular da, Ünyeli Hemşehrimiz Has Parti Genel Başkanı Numan KURTULMUŞ'a yeni partisi ile birlikte başarılar dilediler.

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
17AboneAbone Ol

Çok Okunanlar