24.Kas.2020
ad

Yazar hakkında

3 Yorumlar

 1. ahmet CURE

  ÖNCELİKLE AYBASTI BELEDİYE BAŞKANIMIZI CANİ GÖNÜLDEN TEBRİK EDERİM ÖRNEK ÇALIŞMASI VE DAVRANIŞINDAN DOLAYI.
  AKKUŞ BELEDİYESİDE TABİKİ ÖRNEK ÇALIŞMALAR YAPMAK İSTER BÜTÇESİNİ DÜZELTE BİLİRSE BEN BURADA ÖNCEKİ DÖNEM BELEDİYE BAŞKANI LÜTFİ EFİLE TAŞATMAK İSTEDİM ANLAŞILDIĞI KADARIYLA BELEDİYEYE AİT MÜLKLER SATILDI VE BORÇ İÇİNDE BIRAKIB KAÇDI DİYE BİLİRİZ SAYIN BAŞKANIMIZ ERĞÜDER EFİL ‘BEYE ALLAH YARDIMCI OLSUN BURADA TABİKİ BİZİM TÜRKİYEMİZDE BİRDE PARTİCİLİK VAR GÖRÜŞ FARKI OLDUGUNDAN DOLAYI NEKADAR YARDIM ALIR ONU BILEMEYIZ AMA IMKAN VE OLANAKLARIYLA BIRŞEY YAPACAGINI TAHMIN EDIYORUM VE ÇALIŞMALARINDA BAŞARILAR DİLİYORUM.BURADANDA AYBASTI BELEDİYE BAŞKANIMIZI TEBRIK EDİYORUM.

  Yanıt
 2. Sevda ÇAM

  Aybastı Belediyesini canı gönülden kutluyorum. Proje çok güzel bunun uygulamaya geçmesi daha da güzel. Büyükşehirlerde oluşan bu projenin benim memleketimin bir belediyesinde de bunun uygulanması çok çok güzel.İnşallah öyle bir zaman gelecek ki; erkeğiyle- kadınıyla- genciyle- yaşlısıyla daha aktif bir memleket olacağız.

  Yanıt
 3. İSMET YILMAZ

  Böyle bir uygulama hizmet yapılacaksa bunu alkışlarız takdir ederiz bizler akkuşa geldiğimiz zaman kendimiz bir şekilde takılacak ve zaman geçirecek yerler bulmaktayız ama hanımlar malesef sokak başlarında dükkan önlerinde dikilmekte hele birde soğuksa değişim ve gelişim hanımlardan yani bayanlardan başlamalıdır öncelikle onlar düşünülmelidir umarım sitenin yaptığı bu haber belediye başkanını harekete geçirir çok zorve maliyeti olan bir hizmet değil bu fikri alkışlıyorum ve yapılmasını dört gözle beklemekteyim….

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Akkuş İlçesi İnternet Sitesi ANKARA  E-posta:webmaster@akkusilcesi.com ihsancam64@hotmail.com gunes99@hotmail.com
Copyright © 2002 Akkuş İlçesi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır . Tasarım İhsan GÜNEŞ