30 Ocak 2023 Pts

HAMARAT, Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Muhsin YAZICIOĞLU’nun seçim çalışmaları sırasında Helikopterinin düşmesi ile ilgili bir basın açıklaması yaptı

Sn.YAZICIOĞLU ve arkadaşlarının sağlık durumlarının iyi olduğunu düşünmek istiyorum, öyle umuyorum. Sağ salim kurtarılarak aramıza dönmesini, Partisinin başında seçimlere girmesini, 29 Mart sabahı çocukları ile birlikte sandık başına gittiğini görmek istiyor ve bunu diliyorum.

 

 

Ordu Milletvekili Mustafa HAMARAT

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Muhsin YAZICIOĞLU’nun

seçim çalışmaları sırasında Helikopterinin düşmesi ile ilgili

bir basın açıklaması yaptı.

HAMARAT açıklamasında; "Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Sn.Muhsin YAZICIOĞLU’nun ve 5 arkadaşının içinde olduğu helikopterin Kahramanmaraş’ın dağlık kesimlerinde düştüğünü üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayım. Dünden bu yana geçen zaman için Sn. Genel Başkana ulaşılamamıştır. Genel Başkanımız ve Başbakanımız ve bir çok siyasi parti genel başkanları seçim çalışmalarını iptal etmişlerdir. Sn.Başbakanımız’da kriz masasının başına geçmek ve arama kurtarma çalışmalarına bizzat komuta etmek için Kahramanmaraş’tadır. Bizlerde seçim çalışmalarımız sırasında üzüntü ve kaygıya içindeyiz. Gözümüz kulağımız televizyon ve internet sitelerinde. Sn. Genel Başkan ve arkadaşları ile ilgili kaygılarımızı boşa çıkaracak bir haberi inşallah alacağımızı umuyorum.

Sn.YAZICIOĞLU’na bir an önce ulaşılmasını diliyorum ve dua ediyorum. Sn.YAZICIOĞLU ve arkadaşlarının sağlık durumlarının iyi olduğunu düşünmek istiyorum, öyle umuyorum. Sağ salim kurtarılarak aramıza dönmesini, Partisinin başında seçimlere girmesini, 29 Mart sabahı çocukları ile birlikte sandık başına gittiğini görmek istiyor ve bunu diliyorum. Büyük Birlik Partisi ve Alperen Ocakları camiasın da ki kardeşlerimizin ve vatandaşlarımızın ümit var olmalarını diliyor, saygılar sunuyorum" dedi.

Av.Mustafa HAMARAT
Ordu Milletvekili
Adalet Komisyonu Üyesi

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
17AboneAbone Ol

Çok Okunanlar