16 Haziran 2024 Paz

Halkımızın İsteklerini Yerine Getirmeye Çalışıyoruz

çiftçilerimizin ve muhtarlarımızın bize gelerek tarafımıza yaptıkları talep ve şikâyetleri doğrultusunda köylere gitmekteyiz.

 vekilziratziyaret1.jpg

AKKUŞ ZİRAAT ODASI BAŞKANLIĞINDAN

Önerinize istinaden yazdığımız bu yazıda her şeyden önce bizi desteklediğiniz ve çalışmalarımızı önemsediğiniz için teşekkür ederiz. Biz Ziraat Odası başkanlığı olarak zaten çiftçilerimizin tarımsal konularla ilgili her türlü şikâyetlerinde gerekli bilgiyi ve yardımı vermekteyiz. Bu sorunlarına gerek muhtarlarımızla yaptığımız toplantılarda gerekse bize direk gelen çiftçilerimizin şikâyetleri üzerine ilaçlama, toprak analizi ve diğer tarım ve hayvancılık da karşılaştıkları sorunlara odamızda gerekli görüldüğünde de bizzat arazi üzerinde de teknik yardımı Ziraat Mühendislerimiz tarafından çözümler gösterilmektedir.

Takdir edersiniz ki odamızın gelirleri oldukça kısıtlıdır. Gönül ister ki her gün bir köye gidelim. Ama biz konuda ki sıkıntıyı şöyle gidermeye çalıştık; Her gün bir köye giderek değil de çiftçilerimizin ve muhtarlarımızın bize gelerek tarafımıza yaptıkları talep ve şikâyetleri doğrultusunda köylere gitmekteyiz.

Ayrıca İlçe Tarım Müdürlüğümüzün de bize bu konuda gerekli yardımı yapmaktan çekinmediğini sizin vesilenizle tüm kamuoyuna duyurur, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Ahmet KAYA

Yönetim. Kurulu Başkanı

Site Yönetimi: Ziraat Odası Başkanına ilgisinden dolayı çok teşekkür ediyoruz.

Halkımızın da, Başkanımızın söylediği gibi, Ziraat Odasından gereken bilgi ve desteğe almalarını tavsiye ediyoruz.

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar