5 Aralık 2023 Sal

Halil ALTUN Ak Parti Akkuş İlçe Başkanı Olarak Atandı. Peki Yeni Başkanın Başarılı Olması İçin Neler Yapması Gerekiyor

Ak Parti Akkuş İlçe Başkanlığına Akkuşlu Esnaf Halil Altun getirildi.

 

Halil ALTUN Ak Parti Akkuş İlçe Başkanı Olarak Atandı.

Peki Yeni Başkanın Başarılı Olması İçin Neler Yapması Gerekiyor

Ak Parti Akkuş İlçe Başkanlığına Akkuşlu Esnaf Halil Altun getirildi.

İzzet KAŞIKÇIOĞLU'nun ilçe başkanlığından istifasından sonra başkan kim olacak? sorusu cevabını buldu.
 
 
İlçe Başkanlığına aday olan kişileri tek tek Ankara Genel Merkeze çağıran parti merkezi, tüm adayları dinledikten sonra kararını Halil ALTUN'dan yana verdi.
 
Halil ALTUN'nun 2 hafta içerisinde ilçe teşkilatını toparlaması ve yönetimi oluşturması bekleniyor.
 
Peki Halil ALTUN'u neler bekliyor?
 
Anayasa Oylamasına çok az bir süre kaldı. Bu kısa zamanda Parti İlçe Teşkilatını ve yönetimini toplayabilecek mi?
 
Ordu İl Başkanlığı ve Parti Genel Merkezi gereken maddi ve manevi desteği verecek mi? Söylemler dışında gözle görülebilecek destek olacak mı?
 
Halil ALTUN, kendine güvendi ve aday oldu. Peki Sayın Halil ALTUN sitemize bir açıklama yaparak, nasıl başarılı olacağını ve ne gibi çalışmalarda bulunacağını açıklayabilir mi?
 
ALTUN, Akkuş basını ile ile nasıl bir diyalog içinde olacak. Yapılan çalışmaları Akkuş basınına gönderecek yada bilgi verecekmi? yada haber almak isteyen Akkuş'a mı gelsin diyecek?
 
Siyasette başarının yolunun basın ile sürekli istişareden geçtiğine inanıyor mu?
 
Göreve geldikten sonra, Akkuş merkezde oturup derdi olan bana gelsin mi diyecek yoksa, ilçe teşkilatı yönetim kurulu üyeleri ile Beldeleri ve 32 köyü dolaşacak mı?
 
İlçenin ve köylerin sorunlarını inceleyip, önce sorunları tespit edip, sonra çözüm bulmak için Akkuşlu, Ordulu ve Parti Genel merkezi ile Ordulu Milletvekilleri ile çözüm için sürekli görüşecek ve işlerin takipçisi olacak mı?
 
Akkuş İnternet Sitesi olarak, Akkuş ve Köylerinin kalkınması için çalışan her kişinin yanında olacağımızı belirtmek isteriz. Halil ALTUN ve Ekibi de Akkuş ve Köylerinin Kalkınması için çalıştıkları sürece yanlarında olacağız. Ama hizmetlerde aksama olduğu zaman, gecikme olduğu zaman da eleştirme hakkımızı sonuna kadar kullanacağımızı açıklamak isteriz. Bir konunun daha altını çizelim. İlçemizdeki tüm siyasi parti ilçe başkanı ve yönetimlerine aynı şekilde Akkuşun kalkınması için çalıştıkları sürece yanlarındayız. Bizim işimiz siyaset değildir. Bizim işimiz Akkuş ve köylerinin kalkınması işidir. Bu konuda bende varım diyenlere destek sonsuz.
 
 
 

Related Articles

6 YORUMLAR

 1. İlçe Başkanı olarak şeçilen Akkuşlu İşadamlarımızdan Sayın Halil Altun un ilçemiz için bir kazanç olduğunu düşünüyorum.
  Kendisine ve seçimini yapacağı yönetim kuruluna başarılar diliyorum
  Erol Coşkun
  Karan Ajans Hlk.İlş.Md.
  Akdatder II.Başkanı

 2. halil altun herşeyden önce iyi bir yönetim kurmalı,çoluğuna çocuğuna iş kovalayan tipleri,menfaat ve çıkarcı asalakları ……………………….kaliteli insanları siyasete kazandırmalı.etkinlik ve bölgecilik aktörlerini değil herkesi kucaklayacak her bölge ve kesimden insanları değerlendirmeli.yönetim,denetim ve il delegelerini köylerin ağırlığına göre dengeli paylaştırmalı..

 3. AKKUŞ AK PARTİ İLÇE BAŞKANLIĞINA ATANAN HALİL ALTUN’U KUTLAR AKKUŞUMUZ İÇİN HAYIRLARA VESİLE OLMASINI TEMENNİ EDERİM AKKUŞ’UMUZUN ÇOK HİZMETE İHTİYACI VAR DURMAK YOK YOLA DEVAM DİYORUZ BAŞKANIMIZIN YANINDAYIZ SAYGILARIMLA

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
17AboneAbone Ol

Çok Okunanlar