5 Aralık 2023 Sal

Hacı Ahmet CÜREBAL Camii’nin İçerisi Çok Güzel Bir Şekilde Süsleniyor

İlçe Merkezindeki iki Camii'den Görüntüler yayınladıktan sonra sıra geldi Hacı Ahmet CÜREBAL Camii'sine

Hacı Ahmet CÜREBAL Camii'nin

İçerisi Çok Güzel Bir Şekilde Süsleniyor

Hatırlanacağı üzere ilçe merkezinden bulunan Merkez Camii ve Sultan Abdul Hamit Camii'lerinin görüntülerini yayınlamıştık. Sitemize gelen bir çok istekten sonra ise sitemiz Kuşçulu Köyü Temsilcisi Adem YILDIZ bu defa Hacı Ahmet CÜREBAL camii'sini sitemiz takipçileri için görüntüledi.

Resimlerden de görüleceği üzere, bu camii'mizde bakım ve onarım çalışmalarının olduğunu gördük. Hem tamir bakım yapılıyor, hemde camii'nin iç duvarları ve tavanları süsleniyor. Camii bu hali ile bile çok güzel iken, birde bakım onarım ve tamir işi ile süsleme işi bitince herhalde çok daha güzel olacak.

Bu vesile ile camii'nin bakımını ve onarımını yaptıran kişilere teşekkür ediyoruz. Bilindiği gibi bu tür işleri yardım severlerin destekleri yapılmaktadır. Camii imamı, müezini yada camii derneği ile görüşülüp, maddi ve manevi ne tür bir yardıma ihtiyaç olduğunu sorup yapılan bu hayırlı işi yardımcı olalım. Yardımcı olalım ve az yada çok maddi katkı sağlarsak, ezanın minareden devam etmesini, bayramlarda ve özel günlerde camiilerde buluşmaya yardımcı olmuş oluruz. Yardımlarını esirgemeyenlerden Allah Razı Olsun

Adem YILDIZ

Related Articles

3 YORUMLAR

  1. bir esere güzel diye biliyorsanız o sizin yardımlarınızla güzel oluyor sizin bir kuruşunuz karşınıza bir eser olarak çıkıyor mükafatı ise daha büyük bu camiye yardımlarınızı esirgemeyin allah hepinizden razı olsun

  2. Bu caaminin gerek iç dizaynı gerek dış düzenini ve özellikle caaminin minaresini yapmakta öncü olan Akkuş halkına ve özellikle yeni mahelle muhtarı sevgili ablam Hacer AY a teşekkür ederim.Caamiye emeği geçen herkesten ALLAH RAZI OLSUN.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
17AboneAbone Ol

Çok Okunanlar