18 Mayıs 2024 Cts

Gül Ticaret (Nihat GÜL) ‘den Başsağlığı Mesajı

Gül Ticaret Adına Nihat GÜL, Amcası Hamdi GÜL’ün Hanımına Rahmet, Gül Ailesine Sabırlar Diliyor.

Sevgil Büyümüz, Annemiz ve yengemiz çok değerli Bahar GÜL Annemizi ebedi aleme intikal etmiş bulunmakatayız.O bizim için bir düaeyndi O bir Anneydi O bir babaydı O bir kardeşti O bizim Ailemizin temel tokurcunlarının bir tanesiydi.

Ama onuda Rahmetli Babam gibi ebedi aleme uğurladık.

ALLAH Mekanlarını CENNET eğlesin Onlar bu dünyada bana göre birer Melekti. Bahar GÜL Annem bizim için beyaz bir çınardı o çınar artık bizler yani kardeşlerimiz Nevin, Pervin, şükrü. Salim, Nihat, Murat, Birgül, Fuat Ve Suat GÜL olarak Babamız ve Amcamız Hamdi GÜL’ÜN etrafında toplanacaz. Ondan kimsenin şüphesi olmasın çünkü bizler Eniştelerimiz ve gelinlerimizde hep kardeş ve dosttuz.

Çünkü bizler büyük bir aileyiz. Merhum Duran ve Bahar GÜL Büyüklermiz ruhu şat olsun ALLAH mekanlarını cennet eylesin. Gül Ailesi Adına:Nihat GÜL

Related Articles

4 YORUMLAR

  1. bEN SENİ NASIL ANLATAYIM Kİ..HERKESE YARDIM ETMEK, DARGINLARI BARIŞTIRMAK, DEDİKODU DAN NEFRET EDEN İNSAN GİBİ İNSANDIN.MEKANIN CENNET OLSUN. ER GEÇ BİZLERDE O ALEME GELECEĞİZ..YETİŞM KALMIŞ BİR ÇOÇUK GİBİYİM. HER CANIM SIKILDIĞINDA SENİN SESİNİ DUYMAK İÇİN TELAFONA SARILIRDIM. ŞİMDİ KİME TELAFON EDECEĞİM. SENİ ÇOK AMA ÇOK ÖZLEYECEĞİM. ALLAHIN RAHMETİ ÜZERİNE OLSUN BİRİCİK HALAM.

  2. ıkı kardes.Yıllar,yıllar önce yetım kalmıslşar.Yetım kalmanın o olumsuz sartlarındakı ruh hallerınnı de saydıgımızda Ikı kardesın bu günlere kadar gelmelerı gercekten büyük basarı.Takı 08.12.2007tarıhıne kadar.Kardesın bırı hayat benı yordu yoruldum dıyene kadar. 08.12.2007 tarıhınde kücük kardes alıp basını gıdınce ebedıyete ıkı kardesı anne kartal gıbı kanatlarının altına alan annemız,yengemız ogüzel ınsan ben deyoruldum, yorgunum deyıp 11.2.2008 deo da aldı basını gıttı yaradanına.Iste sımdı bu ıkı cınarın dalları olarak gerıde bıraktıkları tek cınar büyük kardesın emanet olarak dallarımızı acıp bütün sevımızı vererek yumak yumak olan sevgı topumuzla sevıp,oksamalıyız.Taakı o da ben de yoruldum yorgunum dıyene kadar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar