6 Haziran 2023 Sal

Güveninize Layık Olmak İçin Yayınımıza Devam Ediyoruz

Aslında bu kararı sizler aldınız.

 

 

GÜVENİNİZE LAYIK OLMAK İÇİN

YAYINIMIZA DEVAM EDİYORUZ

Saygıdeğer Akkuş İnternet Sitesi Ziyaretçileri ve Akkuşlu Hemşerilerimiz, Uzun yıllardır devam eden yayınlarımızı susturmak için yapılan baskılardan bunaldığımız için birkaç gündür yayınlarımızı nerdeyse dondurmuştuk.

Daha önceki haberlerimize değindiğimiz gibi, Site Yönetimine akıl almaz baskılar yapılıyordu. Tehditler Yapılıyordu. Gerek ziyaretçi defterine gerek email adreslerimize gerek telefonlar ile gerek ise diğer bir çok kanallardan yaptırılan baskıların sonu gelmiyordu.

Bu kadar baskı yapıldığına göre, yoksa dedik, Sitemizin yayın yapması istenmiyor mu acaba dedik. Bizim için ölçü birkaç kişinin yazdığı yorumlar değildi. Kişilerin ve kurumların yaptığı baskılar değildi. Bizim her zaman baz aldığımız ölçü Akkuşlular ölçüsü idi. En baştan beri bu site Akkuş’un, Akkuşluların dedik. Sitenin gerçek sahibi Akkuşlular idi. Öyle ise site ile ilgili bir karar verilecek ise, ilk önce Akkuşlulara sormak gerekiyordu. Evet bizde kendi başımıza karar vermedik. İlk önce Akkuşlulara sorduk.

Akkuş İnternet Sitesine desteğiniz devam ediyor mu dedik?

Akkuş İnternet Sitesi Yayınlarına Devam Etsin Mi Dedik?

Akkuş İnternet Sitesi Yayın Hayatına Son Versin mi dedik?

Bu Site Akkuş İçin Gerekli mi dedik?

Biz, kararı siz değerli Akkuşlulara bırakıyoruz dedik?

Akkuşluların ve siteyi takip edenlerin yazdıklarını hep beraber okuduk. İnanın ziyaretçi defteri dahil, hiçbir kişi site kapansın, yayın hayatını tamamlasın demedi. Neler denildiğini de zaten yayınladık. Hep beraber okuduk.

Sevinçliyiz, Gururluyuz, En Önemlisi de sizlerle daha da GÜÇLÜYÜZ. Daha da GÜÇLENDİK. İlk yayına başladığımız günlerdeki gibi kalbi desteklerinizi ve gönlünüzden geçenleri öyle yazdınız ki, her biriniz için, her site, her sivil toplum kuruluşu için, her dernek için, böyle bir site sizlere hizmet etmekten gurur duyar.

Sevginize ve Güveninize layık olmak için Akkuş İnternet Sitesi tekrar en güçlü sesi ile yayınına devam etme kararı aldı. Aslında bu kararı sizler aldınız.

TEŞEKKÜRLER, Akkuş İnternet Sitesi Ziyaretçileri, teşekkürler Akkuşlular,

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar