26 Mart 2023 Paz

Gökçebayir Köyü Bahar Senligi Haberimizde Düzeltme

Sitemize Gelen Bilgiler Sonucunda, Yanlış Anlaşılmaları Gidermek İçin, Düzeltme Haberi Yayınlamayı Uygun Gördük

gulebigokcebayir3.jpg
DÜZELTME VE BİLGİLENDİRME HABERİ

05.05.2008 Tarihinde  Haberler Sayfamız, Derneklerden Haberler kısmında yayınlanan, Gökçebayır köyü halkının düzenlediği bahar şenliği haberimizde yer alan

"Gökçebayır köyü gülebi derneği öncülüğünde tifi de buluştular."

Başlıklı haberimiz, sadece gülebi derneğinin gökçebayırın bir mahallesinin derneği şeklinde algılandığından ve sitemize verilen bilgilerden bu şekilde anlaşıldığından dolayı, sitemiz tarafından bu şeklide haber yapılmıştır. Fakat sitemizi ziyaret eden sevgili Gökçebayır’lı hemşerilerimizin bizleri bilgilendirmesi neticesinde bu düzeltmeyi yapmayı uygun bulduk.

Gelen Bilgiler Neticesinde, Geçen bahar tifi düzünde yapılan bahar şenliği sadece gökçebayır halkının organizasyona ve imkanları ile yapılmış, insanlar bir araya gelmişlerdir. Hiç bir dernek ve kuruluşun öncülüğünde hareket edilmediği şeklinde haberler ulaştığından dolayı. Sevgili gökçebayır’lı hemşerilerimizin bilgilerine sunarız.

Related Articles

3 YORUMLAR

  1. selam hemşerilerime,
    gökçebayır-gülebi yazısının düzeltilmesi beni ve hemşerilerimi mutlu etmiştir. akkus.com sitesi memleketimizin sitesi olduğundan yapılan ufak tefek hataları ve yapılan çok güzel çalışmaları hassasiyet göstererek dikkate alıyorum. Bu yazı gerçekten bir yanlışlık olup, gökçebayır derneğinin ve halkının sadece kendi organizasyonu olup, halkımızın kendi imkanlarıyla yapmış oldukları bir faaliyettir. konuyla ilgili olarak da akkuş yerleşim yerlerinin gezilerek görülerek ve yaşayarak yazılmasını tememnni eder, düzeltilme konusunda site yönetimine saygılarımı sunuyor, teşekkür ediyorum….

  2. Sitemizde yayınlanan gökçebayır- gülebi metniyle ilgili yanlış anlaşılmanın düzeltilmiş olması beni ve gökçebayır halkını memnun etmiştir. Bununla beraber insanlarımızın farklı konularda yorum yapılmasını ve yanlışlıklara mahal verilmemesi açısından önemliydi. Ben yinede sitenize ve yönetiminine saygı ve sevgilerimi sunuyorum, yazılarınızın devamını akkuş’u ve köylerini tanıyarak, gezerek ve görerek anlatmanızı tavsiye eder, iyi çalışmalar dilerim.

  3. akkusilcesi.com sitesine yayınlana gökçebayır köylüleri ile ilgili yanlış yazılımın giderilmesinden dolayı gösterdikleri hassasiyetten dolayı teşekkür eder.yayınlarında başarılar dilerim

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
17AboneAbone Ol

Çok Okunanlar