5 Aralık 2023 Sal

Gökçebayır ve Yukarıdüğencili Köylerine Mehmet DUMAN Sağlıktan Ulaşıma Bakınız Hangi Müjdeleri Verdi

Sıkıntıları Yerinde Görmek

Gökçebayır ve Yukarıdüğencili Köylerine

Mehmet DUMAN

Sağlıktan Ulaşıma Bakınız Hangi Müjdeleri Verdi.

32 Köyü tek tek ziyaret etmeyi sürdüren Ordu İl Genel Meclis Üyesi Mehmet DUMAN, Gökçebayır ve yukarıdüğencili köylerine verdiği müjdeler ile gündemin başına oturdu. Konu hakkında sitemize açıklamada bulunan Mehmet DUMAN

Gökçebayır Köyü Sağlık Ocağı Binasının Bakım ve onarımının 2011 Yılında Yapılacağını, bu köyde 2 km yeni yol yapılacağını ve 1 km asfalt altı çakıllı yol yapılacağını ve Gökçebayır köyü ile Yukarıdüğencili köylerini birbirine bağlayan yolun 2011 yılında açılacağını dile getirdi.

Yukarıdüğencili Köyüne ziyaret ederek, köylülerle görüşen Mehmet DUMAN, Köy halkına beklenen müjdeyi verdi. 2011 yılında Yukarıdüğencili köyü ile Gökçebayır köyünü birbirine bağlayan bölgede yeni yol açarak iki köyün birbirine bağlantısını sağlayacağız dedi.

Bizim için çok önemli olan bir konu bu köy ziyaretleri. Şimdiye kadar Ankara'dan ve Ordu'dan ve Akkuş merkezden köylerin sorunları uzaktan çözülmeye çalışılmış. Yada iyi konuşma yapan, iyi derdini anlatan muhtarların köylerine hizmet gitmiş. Köylüye sen nasılsın diye soran kişi sayısı ise ne yazık ki çok az olmuş. Onların bazıları da köye ya düğüne gelmiş. Yemiş içmiş. Birde içkisini içmiş dönmüş geri, yada köydeki bir eğlenceye katılmış. Güreş ve festival gibi sonra çekip gitmiş. İşte Akkuş Köylüleri bu durumdan hoş değildi. Gelsin yesin içsin başımızın üstünde yeri var. Ama ne olur birde köyümüzün sorunları ile ilgilensin diye yıllarca feryad ediyorlardı. İşte bu çığlıkları duyan Mehmet DUMAN köylü ile dertleşiyor. Muhtarı dinliyor. Sonra birde köylülere soruyor. Yapılacak yolu, getirilecek suyu kaynağını yerinde inceliyor. Köylü bu ziyaretten son derece hoşnut. Bu sitenin görevi de halkın isteklerini, sevinçlerini ve dünyaya duyurmak değilmi işte bu nedenlerden dolayı İl Genel Meclis Üyesi Mehmet DUMAN'nın köy gezilerininin tamamını haber yapacağız. Bende köylerin sorunları ile ilgileniyorum. Bende köyleri tek tek dolaşıyorum diyen kişi varsa o kişinin de haberlerini yapacağız. Sitemiz herkese açık.

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
17AboneAbone Ol

Çok Okunanlar