26.Eki.2020
ad

Yazar hakkında

3 Yorumlar

 1. SALİH KAYNAK

  Sevgili akkuşlu hemşerilerim site yönetimi küçük bir kampanya başlatmıştır siz akkuş kaymakamı olsaydınız ne yapardınız,siz ordu valisi olsaydınız ne yapardınız,siz belediye başkanı olsaydınız ne yapardınız,siz il meclis üyesi olsaydınız ne yapardınız,siz belediye meclis üyesi olsaydınız ne yapardınız,siz köy muhtarı olsaydınız ne yapardınız sevgili kardesim site yönetimi İhsan Çam ve İhsan Güneş yukarıda yazdıgınız makamlarda olanlara ne yapardınız derken onların görevini yaptıgına ben inanıyorum bu başlık altına siz Akkuş internet sitesi yönetimi olsaydınız ne yapardınız niçin yazmadınız bakın ben Akkuş internet sitesi yönetimi olsaydım
  1-Akkuş halkının tek benim düşüncem de olmadığını anlardım
  2-Tüm siyasi partilere eşit mesafede olurdum
  3-Kendi dünyama uygun siyasi partiyi öven yazılara site yönetimi olarak tebrik etmezdim benim tam karşıtım olan siyesi düşüncülerin yazılarıda kesmezdim bir de bir siyasi partinin millet vekilini olursal başkan yapmazdım.
  4-Geçmişte yapılan belediye hizmetlerinin inkar edip sağdece akp belediye başkanının ne yaptığı belli olmayan hizmetleri övmezdim bir de geriye bakardım ondan sonra karar verirdim geride yapılan hızmetleri de halkımıza anlatırdım.
  SALİH KAYNAK

  Yanıt
 2. ihsan

  Ben Akkuş İlçesi Kaymakamı olsam ilk yapacağım icraatların başında, 32 günde 32 köy ziyareti ile iş başlardım. Ben Kaymakam olarak Akkuş\\\’a hizmet için gitmişsem. Köylünün ayağına gitmeliyim diye düşürünürüm. İlçedeki ilgili kurum amir ve müdürlerini de yanıma alarak, Köylere gider. Köydeki insanlar ile toplantılar yapardım. Köylülerin sorunlarını dilerdim. İlgili Daire Amirlerini de notlar almasını isterdim. İlçenin mevcut 32 köyündeki toplantılar bittikten sonra, Kaymakamlık Odasına 32 adet A4 kağıdına yazılı sorunları odaya asardım. Asardım ki he an gözümün önünde olsun. İlgili kurum amirlerine not alınan sorunların hangilerini hemen çözeceklerini sorardım. Her kurumun acil eylem planını hemen devreye sokmasını isterdim. Hemen ilk çalışmalarını yapmalarını isterdim. Diğer sorunlar içinde ilgili yerlere yazışmalar yapmalarını isterdim. Hemen talep yazıları imzalayarak en üst kurumlara iletilmek üzere gönderirdim. 2. Aşamada Devlet imkanlarının geç geleceği bir çok sorunu ise Köylülerden ve köyün gurbetteki insanlarından çözmelerini isterdim. Kaymakamlık olarak köylülere Tekniker, Mühendis, vs teknik elaman desteği verirdim. Köyün sorunlarını ve köylü vatandaşların çözebilecekleri küçük sorunları çözmek için o köyün gurbetteki vatandaşlarına kendi imzam ile mektup yazarak tek tek sorunları ve nasıl çözüleceği ile maddi ve manevi desteğin gerekliliğini yazardım. Her köyde seferberlik ilan ederdim. Bu seferberlik hizmet seferberliği olacaktı elbette. Ben inanıyorum. Devlet destekleri gelene kadar köylü vatandaş bir çok sorunlarını kendisi çözer. Ama köylüye destek lazım. Yönlendirme lazım. Devlet baba yanınızda imajını vermek lazım.

  Şimdilik bu kadar. Yazı dizisinin devamı gelecek. Diğer kurumların başı olsam neler yapardım. Görüşlerim devam edecek.

  İhsan ÇAM
  ihsancam@akkusilcesi.com

  Yanıt
 3. yükselkaya.34

  Saygı değer site yöneticisi arkadaşlarım.Uzun süredir sitenizde yapmış olduğunuz güzel haberleri ve çalışmaları izliyorum.Sizler sayesinde memleketimizde olup bitenler hakkında bilgi sahibi oluyoruz.Başta İhsan ÇAM ve İhsan GÜNEŞ olmak üzere sitenizde görev yapan tüm değerliarkadaşlarımızı tebrik eder çalışmalarında başarılar dilerim. sevgi ve saygılarımla

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Akkuş İlçesi İnternet Sitesi ANKARA  E-posta:webmaster@akkusilcesi.com ihsancam64@hotmail.com gunes99@hotmail.com
Copyright © 2002 Akkuş İlçesi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır . Tasarım İhsan GÜNEŞ