5 Aralık 2023 Sal

Genç Akkuş Kaymakamı, Çalışmalarına O kadar Hızlı Başladı ki, 5 İhale birden açtı. Seri Çalışmaların Geleceğinin Sinyalini Verdi

Genç Kaymakamın Başarılı Çalışmalara İmza Atacağına İnanıyoruz

 AKKUŞ KAYMAKAMI

KÖKSAL YILMAZ

ÇALIŞMALARA ÇOK HIZLA BAŞLADI

Genç Akkuş Kaymakamı, Çalışmalarına O kadar Hızlı Başladı ki, 5 İhale Birden Açtı. Seri Çalışmaların Geleceğinin Sinyalini Verdi

Göreve başlar başlamaz. Seri çalışmalara başlayan Kaymakam Köksal YILMAZ, ilk iş olarak senenin ilk köydes ödeğinden kalan paraları kullanmayı düşünerek, daha önceden projeleri hazırlanan yol, menfez ve köprü çalışmalarını içeren 5 adet projeyi ihale etmeye karar verdi. Bir hafta içinde 5 ihale birden açarak dikkatleri üzerine çekti.

Sayın Kaymakamımızın bu çalışmayı rastgele verdiğini düşünmüyoruz. Bir haftaya 5 ihale sığdırmasının tesadüf olmadığını tahmin ediyoruz. Burada ince bir çizgi var. Sayın kaymakam da bu ince çizginin farkına varmış. Konuya hemen adapta olması kendi üstün yeteneği olabileceği gibi, Yılların deneyimli Akkuş Kaymakamlığı personelinin de amirlerine verdiği bilgilerinde bunda etkili olabileceğini düşünüyoruz. Kaynaşma ve ekip ruhu ile Akkuş İlçesinde başarılı çalışmaların olacağının sinyalini hem bizler hemde Akkuşlular şimdiden almaya başladılar.

Peki bu ince çizgi ne; Bilindiği üzere, Akkuş ilçesinde Eylül ayının girmesi ile soğuklar, yağmurlar ve sert bir iklim kendini göstermeye başlar. İlçede özellikle yol ve köprü yapımı çalışmaları Mayıs ayı ile Ağustos ayı, en geç Eylül ayının sonunda sona erer. İşte bu ince çizginin Sayın Kaymakamımız tarafından bir şekilde tespit edildiğine şahit oluyoruz. Ki bir haftaya 5 ihale yapmakla, havalar soğumadan, kış bastırmadan çalışmaları bitirmek istediği mesajını alıyoruz. Bu seri çalışmalarının devamının geleceğini ve Ek Köydes projelerinin de çok kısa bir sürede ihale edileceğini bekliyoruz.

Bu inçe çizgi ve ekip işi ile Akkuş ilçesinin kalkınması için, köylerin eksikliklerinin giderilmesi için yapılan çalışmalarının başarılı olacağına inanıyoruz. Akkuş ilçesinin, yapılacak hizmetlere imza atacak çalışkan, dinamik kaymakamlara ihtiyacı var. Genç kaymakamımız ilk başlardan bizlere ben hazırım mesajını vermiştir.

Kaymakamımızın bu çalışmalarının dışında, vatandaşlarının işlerinin kamu kurumlarında süratle görülmesi yönünde arzuları olduğunu, İlçenin kalkınması için ellerinden geleni yapacaklarını ifade ettikleri bilgileri bizlere ulaşmaktadır.

Akkuş internet sitesi olarak, herhalde işimiz zor olacak, Genç kaymakamımızın çalışmalarını takip etmek için bizlerinde yoğun bir çalışmaya girmemiz gerekecektir. Genç Kaymakamımızın başarılı olacağına yürekten inanıyor. Kaymakamlık personelini gayretlerinde ötürü tebrik ediyor, Akkuş Köylere Hizmet Götürme Birliği Üyelerini özverili ve gayretli çalışmalarından ötürü kutluyoruz.

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
17AboneAbone Ol

Çok Okunanlar