22 Şubat 2024 Per

Fındık İçin Verilen Ücret En Az 5 YTL Olmalıdır.

Akkuş MHP İlçe Teşkilatı, Ordu ve Akkuş İlçesindeki Fındık Taban Fiyatlarını Değerlendirdi

MHP AKKUŞ İLÇE TEŞKİLATININ

FINDIK ALIM FİYATLARI HAKKINDAKİ AÇIKLAMASI

Active Image

12.09.2008 TARİHİ İTİBARİ İLE İLÇEMİZDE FINDIK ALIMLARINI İCRA EDECEK OLAN T M O AKKUŞ EKİP ŞEFLİĞİNİN AKKUŞ’UMUZA HAYIRLI OLMASINI DİLERİZ.

AYNI ZAMANDA GEREK İLİMİZ ORDU’DA MHP İL TEŞKİLATIMIZIN FINDIK ALIMLARINA KARSI BAŞLATMIŞ OLDUKLARI ÇALIŞMALAR HAKLI VE YERİNDE ÇALIŞMALARDIR. AYNI ÇALIŞMALAR BİZİ DE İLGİLENDİRDİĞİ İÇİN BU KONUNUN ÇOK YAKIN TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ.

ÜRETİLEN FINDIĞIN MALİYETİN ALTINDA ALIMA SUNULMASI, GEREK KARADENİZ GEREKSE AKKUŞ’UMUZA HİÇ BİR FAYDA SAĞLAMAYACAĞI KANAATİNDEYİZ.

ORDU İL TEŞKİLATIMIZIN BAŞLATMIŞ OLDUĞU, ORDU GENELİNDE DÜZENLENEN VE SAYIN BAŞBAKANIMIZA GÖNDERİLECEK OLAN İMZA KAMPANYASI UMUYORUZ Kİ FINDIK ALIM FİYATLARINA VERİLEN EMEĞİN KARŞILIĞI NİTELİĞİNDE OLMASINI SAĞLAYACAKTIR. PİYASADA 2,5 YTL DEN, TMO DA İSE 3,6 YTL DEN SATILMASINA HİÇBİR VİCDAN RAZI OLAMAZ.

MHP ORDU İL TEŞKİLATIMIZ VE MHP AKKUŞ İLÇE TEŞKİLATI OLARAK FİYAT KONUSUNDA BAŞBAKANLIĞA SUNULMUŞ OLAN FINDIK FİYATI 5 YTL OLARAK REVİZE EDİLMELİDİR. AKKUŞ’UMUZUN GELECEĞİ VE AKKUŞ’TA FINDIK ÜRETİMİNİN ARTMASI İÇİN AYRICA TARIMDAN YANA FAZLA BİR ALTERNATİFİ OLMAYAN AKKUŞ’UMUZUN KIRSAL BÖLGELERİNDE YAŞAYAN VE GELİR DÜZEYİ DÜŞÜK OLAN HEMŞERİLERİMİZ İÇİN BU KONUNUN ÖNEMİ ÇOK BÜYÜKTÜR. MHP AKKUŞ İLÇE TEŞKİLATI

 

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
17AboneAbone Ol

Çok Okunanlar