27 Eylül 2021 Pts

Festivale Akkuslu Sanatçilar Katilsin, Peki Akkuslu Sanatçilar Festivale Hazir mi?

Akkuslu Sanatçilar, Bir Araya Gelip, Festivale Hazir Olduklarini Açikladilar Mi?

2007festival74 
AKKUŞ FESTİVALİNDE  AKKUŞLU SANATÇILAR SAHNE ALSIN
PEKİ AKKUŞLU SANATÇILAR, FESTİVALE HAZIRLAR MI?
Akkuş İnternet Sitesi Yönetimi Olarak, Kendi kendimize bir soru sorduk
Sonra, bu sorunun cevabını bulmaya çalıştık. Ama tam anlamı ile bulamadık
Bizde dedik ki o zaman bu sorunun cevabını sizlere soralım dedik.
1. Soru: Akkuş Festivalinde Akkuşlu Sanatçılarımız, kendi sanatçılarımız yer alsın mı?
2. Soru: Akkuşlu Sanatçılar Sahne alırsa, Akkuş dışından sanatçı getirmeye gerek varmı?
3.Soru: Hem Akkuşlu, Hem Akkuş dışından, sanatçı olmasında hiç bir sıkıntı yok mu?
4. Soru: Yüksek Fiyatlar Ödeyerek Ünlü Sanatçıların Gelmesini Nasıl Buluyorsunuz?
5. Soru: Akkuşlu Sanatçılar varken, yüksek fiyatlarlala sanatçı getirmeye gerek var mı?
6. Soru: Peki Akkuşlu Sanatçılar Bir araya gelerek orkestra kurup,
Birliktelik sağlayarak ve bir araya gelerek, grup kurarak, evet bizde
Akkuş Kurultayına hazırlandık. Hazırız diyebiliyorlar mı? Sizce?
Diğer Soruları ve cevaplarını sizlerden bekliyoruz.
Site Yönetimi olarak Akkuşlu Sanatçıların bir araya gelerek grup kurmalarını kendilerini festivale hazırlamalarını ve biz hazırız diye şimdiden sitemize haber vermeleri istiyoruz. Bizde Sanatçılarımız hazır diye sitede haber yaparız.

Related Articles

8 YORUMLAR

 1. akkuş dışından biri olarak akkuşlu sanatçılardan başkasınında sahne almasına elbette gerek var festivale genelde gelenler genç kuşaklar ve akkuşlu sanatçılarda gençlere hitab eden yok dışarıdan akkuşu tanınmasını istiyorsanız bu gerekli yok masrafsız bişi olsun diyorsanız o ayrı ama emeksiz yemek olmaz bunu bilesiniz hatırlayınki ferdi tayfurun geldiği zamanki kalabalık yöresel sanatçılarla sağlanabilecekmi o festivale ben samsundan ferdi tayfur için gelmiştim taktiri size bırakıyorum….

 2. slmlr, festival için kendi sanatçılarımızın gelmesi daha güzel olur akkuşlu metin,öksüz mustafa vs ünlü sanatçılarla beraber,halkımız için güzel bir eglence iyi bir festival olur diye düşünüyrum..

 3. bnce akkuştan sanatcı çok fazla yok ama tanıdığım bi tane var AKKUŞLU METİN bn başka tanımıyorum neyse bnce hem akkuştan sanatcı olsun hemde akkuşlu olmayan sanatcı olsun en mantıklısı bu ama en iisini sayın başkanımız bilir sözü ona bırakıyorum bütün akkuşlulara burdan çok selam yolluyorum

 4. akkuşlu metin ve öksüz mustafayı başkan efil 3 festivalde de sahneye çıkardı ama onlar oldukça ….olarak türkü söylediler..biraz saygılı olsunlar lütfen

 5. akkuşlu sanatçılar, dinleyenlerine ne kadar saygı duyuyor? sahneye çıkan herkes aynı eserleri söylemek için yarışıyor. hiç konser planı yapmadan sahne alıyorlar. . Sanatçı olarak adlandırılanlar bir sene önceye göre ne kadar kendine, müziğine katkı yapmışlar, ilerlemişler? müzik adına ne yapmışlar?

 6. BENİM GÜZEL AKKUŞUM ŞİMDİ BURADA YAZ SICAĞI VAR SEN NASILSIN ACABA GENE ANSIZIN YAĞMURUN YAĞIYORMU NE GÜZELDİ SENLE OLMAK SABAH GÜNEŞE KARŞI BAKMAK KENDİ HALİNDEN DÜNYADAN HABERSİZ YAŞAMAK NASIL ÖZLEDİM SİSLİ TEPELERİNİ KARLI DAĞLARINI ARGANI BELALANI ÇAYIRALANI KARŞIDAKİ.KARAYALAGI MIŞIL MIŞIL AKAN IRMAGINI ŞİMDİ KÖYDEN GELENLER ANLATIYOR SULAR ÇEKİLDİ AGAÇLAR KURUDU SİZDEMİ HARET ÇEKİYORSUNUZ EY TABİAT BENDE SİZSİZ KALDIM SİZ BENSİZİNİZ BEN SİZİM GÜZEL AKKUŞUMA SELAM

 7. 1-Elbette katılsınlar..Ne münasebet efem..

  2-Elbette..Yabancı futbolcu transfer etmeye benzer..Öyle olmasa Fenerbahçe şampiyon olamazdı:-))

  3-Hayır bence yok..Mesela Yattara ile Gökdeniz aynı takımda oynayabiliyor..Dolayısıyla bişi olmaz

  4 ve 5-Yabancı sanatçı derken ünlü sanatçıyı mı kastediyorsunuz yoksa bizim futbolculardan hiçbir fazla özelliği bulunmayan ve trilyonlarca para ödenim 1 sezon bile beklemeden geri gönderilen yabancu futbolculara benzeyen sanatçıları mı kastediyorsunuz..Birincisine evet..Çünkü ünlü sanatçı gelirse İlçe dışından da festivale rağbet olur..BU vesile ile köylerimizde yaşayan yaşlılarımız da “aha ben bunu da sağlığımda gördüm..” deme fırsatımız olur:-)) İkincisi; öbür yabancı sanatçılarda gelebililr ancak akkuşlu sanatçılara ödenen fiyattan farklı olmaması gerek..”Kapıdan büyüyen ….. …..olmaz”

  6-Bana görev verirlerse kendi adıma konuşayım..Ben kendim ekip kurdum..oyun ekibim ve ben kendim çıkcam..Öbür arkadaşların bu aşamada birlik beraberlik sağlayacaklarının mümkün olmayacağı kanaatindeyim..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,459BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
14AboneAbone Ol

Çok Okunanlar