10 Aralık 2023 Paz

FEDERASYONA ADIM ADIM

Esenyurt Kıraç Ordu ili ilçe dernekleri ile başlatılan birlik ve beraberlik federasyon kurma yolunda hızlı adımlarla devam ediyor.

Birlik beraberliğin büyük mimarlarından olan derneğimiz yönetimi Akbaş inşaat sahibi, belediye encümen üyesi Hüseyin AKBAŞ ve Aydın inşaat sahibi Selami AYDIN, belediye başkanlığı danışmanı Rıza ALTAYLI ile birlikte tüm dernek başkanları ve yönetimleri bir araya gelerek federasyonun oluşumu için çalışmalar yapıldı. Kurulan federasyonun içinde olmaktan ve derneğimiz yönetimine düşen görevi yerine getirmekten onur duyarız.

Dernek Yönetimi


 

 

Related Articles

1 Yorum

  1. Akkuş İnternet Sitesini Açtığımız günden beri hiç gündemden düşürmediğimiz Dernekler Federasyonu Çalışmalarına İstanbul’da başlandığını öğrenmiş bulunuyoruz. Bu çalışmayı başlatan tüm dernek başkanlarına ve emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum. Başarılar diliyorum. Akkuş İnternet Sitesi olarak, Akkuş Dernekler Fedarasyonu açılana kadar. Sitemizden bu konu an ve an haber yapılacaktır. İstanbul’daki tüm derneklerin bu çalışmaya destek vermesini bekliyoruz. Akkuşluların destek vermesini bekliyoruz. Ankara’daki derneklerin İstanbul Derneklerine destek vermesini bekliyoruz. Biraz daha çaba ile olacak inşallah çalışmaya devam. Çabaya devam İhsan ÇAM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
17AboneAbone Ol

Çok Okunanlar