19.Eki.2020
ad

Yazar hakkında

6 Yorumlar

 1. ORHAN DOĞANGÜNEŞ

  “Son kez cami avlusuna gidebilmek için yüzü olmalı insanın.” Bir yorum,bir yazıyı ancak bu kadar tamamlar.Teşekkür ederim hocam,selam ve dua ile..

  Yanıt
 2. Cemil Duran

  Ezana kulak vermek için namazda gözü olmak gerek. Gözüne, kulağına sağlık Orhan’cım. Duygularına tercüman olan dillerin dert görmesin. Yüreğindekileri zabta geçen ellerin, boş kalmasın duaya açılınca…
  Son kez cami avlusuna gidebilmek için yüzü olmalı bir insanın. Hatırlattığın için teşekkürler…
  Selamlar…

  Yanıt
 3. ORHAN DOĞANGÜNEŞ

  Bu arada Altun ağabey,teşekkür ederim.Yorumlarının takipçisiyim.Selamlar.

  Yanıt
 4. ORHAN DOĞANGÜNEŞ

  Zeynep Hanım,insanlar tarikatsiz de cennete girebilir ama imansız giremez.Bu yazımın herhangi bir satırında herhangi bir tarikatın propagandasına rastladınız mı?Benim davam tarikat davası değildir,benim davam iman davasıdır.Sizi anlıyorum,inanın sizi gibi düşünen o kadar çok insan tanıdım ki hayatımda..Allah ezanın ve imanın güzelliğini sizlere de nasip eder inşallah.Selam ve dua ile.

  Yanıt
 5. zeynep sekiz

  bu site bir hemşehrilik ve coğrafya sitesinden çok tarikat sitesi olmuş

  SİTE YÖNETİMİ: Yapılan haberlerin istatistik grafiğini çıkarın bunu ispatlayın söz veriyoruz site ana sayfada yayınlayacağız. Geçin bu çamur at izi kalsın konularını, modası geçmiş konularla vakit harcamak yerine ileriye dönük Akkuş ve genel konulara ağırlık vermenizi öneririz

  Yanıt
 6. altun bayram

  değerli kardeşim orhan bu alemde namuzsuzlar kadar namuslularda cesaretli olduğu bir topluma bende hasretim. toplumumuzun bozulmasından bende tedirginim. genede ümidimi kesmiş değilim bizim toplumumuz birgün soracak neler oluyor diye o sorma anı işişten geçmeden olur inşallah.

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Akkuş İlçesi İnternet Sitesi ANKARA  E-posta:webmaster@akkusilcesi.com ihsancam64@hotmail.com gunes99@hotmail.com
Copyright © 2002 Akkuş İlçesi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır . Tasarım İhsan GÜNEŞ