17 Nisan 2024 Çar

Eyüp Fatsaya Saldırı&

Ordu’nun Gürgentepe İlçesi Direkli Beldesi’nde AK Parti Grup Başkanvekili Eyüp Fatsa vatandaşların taşlı sopalı saldırısına uğradı.

{mosimage}

BU HABERİN DEVAMINI OKUYACAKSINIZ. ANCAK AKKUŞLULARIN GÖZÜ, KULAĞI OLDUĞUMUZU DÜŞÜNDÜĞÜMÜZDEN İNSANLARIMIZIN HİSLERİNİ DE BURADA YANSITMAK GEREĞİ DUYDUK.

FINDIK FİYATI KONUSUNA GİRMİYECEĞİZ ÇÜNKÜ KONU GEREĞİ KADAR İŞLENDİ. AKKUŞLULARI OLARAK BİZİM HAYKIRACAĞIMIZ KONU ŞUDUR Kİ

YILLARCA AKKUŞ İLÇESİNE HİZMET GELMEDİ, YOLLARI YAPILMADI, DOKTOR ATAMASI OLMADI, İNSANLARIMIZ ÜNYE HASTANESİNE YETİŞECEM DİYE YOLLARDA ÖLDÜ, GEBE KADINLARIMIZ YOLLARDA DOĞURDU. YOLLARIN BOZUK OLMASINDAN YÜZLERCE ARAÇ KAZA YAPARAK İNSANLARIMIZ ÖLDÜ, ( BU SENE İTİBARİYLE HİZMETLER GELMİŞ İNSANLARIMIZ BİRAZ OLSUN RAHATLAMIŞLARDIR. EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR EDERİZ.) ÜNYE AKKUŞ NİKSAR YOLU HALEN TAM DÜZENLİ YAPILMADI. AKKUŞLU BÜROKRAT ATAMASI HALEN YAPILMADI. YANLIŞ ANLAŞILMASIN BU SAYDIKLARIMIZ HİÇ DE OLMADI DEMEK EKSİK OLUR. ANCAK YAVAŞ İLERLEME OLDU. PEKİ AKKUŞLU HORLANDIĞINI, EZİLDİĞİNİ, SIKINTILARINI YILLARCA ANLATMAYA ÇALIŞTI. SON OLARAK DA AKKUŞ İNTERNET SİTESİ ARACILIĞI İLE SORUNLARINI ANLATIYOR.

AKKUŞLU FARKI BURADA HEY MİLLET HİZMETLER GELMİYOR DİYE İNSANLARIMIZ VEKİLLERİMİZE SALDIRMA GİBİ BİR DÜŞÜNCESİ ASLA OLMADI. DÜŞÜNMEDİĞİ GİBİ EN SIKINTILI GÜNLERİMİZDE BİLE AKKUŞ KONUK SEVERLİĞİNİ GÖSTERMİŞTİR, SAYIN VEKİLLERİMİZ SANIRIM AKKUŞLULARI DAHA İYİ TANIDINIZ, AKKUŞLULAR VEKİLİNE DE BÜROKRATINA DA SAYGI DUYAR. İLÇEMİZE GELEN HER KİM OLURSA OLSUN BİZİM MİSAFİRİMİZDİR. SİZLERE OLAN SEVGİMİZİN VE SAYGIMIZIN BİZLERE GERİ HİZMET OLARAK DÖNMESİ TEK DİLEĞİMİZDİR.

Haberin devamında Gürgentepe İlçesindeki gelişmelere bakalım.

Edinilen bilgiye göre Fındık fiyatının 4 YTL olarak Toprak Mahsulleri Ofisi tarafından açıklanmasının ardından Ordu ve çevresinden büyük tepki toplayan AK Parti Ordu Milletvekillerinden Eyüp Fatsa, Gürgentepe’nin Direkli Beldesi'nde yapılan Bal Festivaline katıldı.

Festival alanına girişte vatandaşların tepkisi ile karşılaşan Fatsa, alandan ayrılmayınca, 500 kişilik kalabalık grup, ellerine geçirdikleri taş ve sopalarla saldırıya geçti. Vatandaşların, “Hangi yüzle buraya geldin, fındık para etmiyor, buraya gelmeye utanmıyor musunuz” diyerek tepki gösterdiği belirtildi.

Fatsa jandarma ekipleri tarafından jandarma otosuna bindirilerek linçten zor kurtarılan ve aracının camları kırılan Fatsa’nın konu ile ilgili yarın Ordu’da basın açıklaması yapacağı bildirildi.

Haber: http://www.hizmettv.com.tr/detail.php?id=1002533

 

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar