17 Nisan 2024 Çar

ESENYURT-KIRAÇ ORDU İLİ DERNEKLERİ HALI SAHA FUTBOL TURNUVASI

Esenyurt – Kıraç Ordu ili derneklerinin düzenlemiş olduğu halı saha futbol turnuvası Boğazköy Esbil spor tesislerinde 23.11.2008 Pazar günü 13.00 de 2000 e yakın seyircinin katılımıyla muhteşem bir açılışla başladı. Turnuvaya büyük katkıları olan Esenyurt belediye başkanı sayın Necmi KADIOĞLU ile birlikte Gürpınar belediye başkanı sayın Veliddin KÜÇÜK, Belde belediye başkanları, Ünye Beyoğlu dernek başkanı, Bayrampaşa Devlet hastanesi baş hekimi, Korganlılar dernek başkanı ve çok sayıda Ordu lu işadamları katıldılar.

Turnuvaya programlarından dolayı katılamayan Enerji bakanı Sayın Hilmi GÜLER, Millet vekillerimizden İdris Naim ŞAHİN, Eyüp FATSA, Mustafa HAMARAT açılış için kutlama mesajı gönderdiler. 

Turnuvaya katılan 12 takım tanıtıldıktan sonra, Ünye-İstanbul spor ile Ordu ili dernekleri takımları karması ile açılış için gösteri maçı yapıldı. Gösteri maçında tüm futbolcular 52 numara forma ile sahaya çıktılar. Sayın belediye başkanı Necmi KADIOĞLU Ordu ili dernekleri takımında yer aldı. Akkuş ilçesini takım kaptanı Mustafa TANAR temsil etti. Maç 7-7 berabere biterek seyircilere muhteşem bir oyun sundular. Bu muhteşem açılış maçı ekintv tarafından banttan yayınlanacaktır.
Turnuva maçları 30.11.2008 Pazar günü Boğazköy Esbil spor tesislerinde 13.00 da başlayacaktır.

Ordu ili Akkuş İlçesi Yardımlaşma ve Dayanışma derneği

Daha fazla resim için tıklayınız…

www.dernegimizakkus.com

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar