24 Mayıs 2024 Cum

Enerji Bakanı Danışmanı Ayhan YILMAZ Ak PArti Akkuş İlçe Başkanı ve beraberindeki Heyet İle Görüştü

{mosimage}

ENERJİ BAKANI DANIŞMANI AYHAN YILMAZ AKKUŞ AK PARTİ İLÇE BAŞKANI İZZET KAŞIKÇIOĞLU, SEFERLİ BELEDİYE BAŞKANI KAYA FİLİZ  VE SİTEMİZ YAPIMCILARINDAN İHSAN ÇAM İLE BİRLİKTE GÖRÜŞMEDE BULUNDULAR

ENERJİ BAKANI DANIŞMASI AYHAN YILMAZ AKKUŞ İLÇESİNİN KALKINMASI İÇİN

ELİNDEN GELEYİ ÇABAYI GÖSTERDİĞİNİ SÖYLEDİ

{mosimage}

    Akkuş Ak Parti İlçe Başkanı İzzet KAŞIKÇIOĞLU Enerji Bakanı Danışmanı Ayhan YILMAZ'a İlçemizin ihtiyaç duyduğu hizmetlerin karşılanmasındaki katkılarından dolayı teşekkür etmiştir. Bilindiği üzere Ayhan YILMAZ Salman-Akkuş Yolunun yapılmasında Enerji Bakanı ile yapılan görüşmede yer almış ve konuyu yakinen takip etmiştir. Devlet Hastanemize Uzman Doktor ve Pratisyen Doktor atanmasında elinden gelen yardımları yapmıştır. Akkuş Ak Parti İlçe Teşkilatı ile uyum içinde çalışarak, Parti Genel Merkezi, Bakanlar ve Milletvekilleri ile görüşmelerde öncülük ederek, Akkuşlu siyasilerin çalışma alanlarının önünün açılmasına devamlı katkıları olmaktadır. Kendisini ziyarete gelen Akkuşlular ile yakinen ilgilenerek sorunlarının çözülmesi için elinden gelen çabayı göstermektedir.

{mosimage}

    Görüşmenin ilerleyen zamanlarında İlçe Başkanımız ve Seferli Belediye Başkanımız, bir dizi hizmet ihtiyaçlarını sıralamışlar, çözüm getirilmesi için katkı sağlamalarını talep etmişlerdir. Dile getirilen sorunların çözülmesi için Danışmanımız gerekli merciler ile görüşmelerde bulunmuştur. İlerleyen günlerde bu hizmetleri inşallah ilçemiz köylerinde göreceğiz. Bilindiği gibi sitemiz prensip kararı olarak sonuçlanmayan haberleri yapmaktan hep kaçınmıştır. Ancak emin olun görüşmelerin sonuçlarını hizmet olarak görmeye başlayınca bu ekrandan ilk önce sizler duyacaksınız.

    Görüşmede dikkat çeken bir konu da Sayın YILMAZ şu anda Akkuş'ta devam eden tüm çalışmalardan haberdar olmasıdır. Salman-Akkuş yolu hakkındaki son gelişmeleri, yapılan köprülerin son durumları, yeni açılan yolların ve bakımı yapılarak genişletme çalışması yapılan yolların şu anki durumları ile diğer bir çok konuda İlçe Başkanımızdan gerekli bilgileri almış ve yorumlarını, önerilerini sıralamıştır. ( Akkuş tarihinde sanırım bir ilk gerçekleşti nasıl mı yıllarca hizmet gelmiyor diye isyan eden Akkuşlular ve Akkuşlu siyasiler belki bu görüşmede ilk deva özellikle ulaşım konusunda duymaya alışkın olmadığımız sözleri söyledi. ( ULAŞIM KONUSUNDA GEREKEN ÇALIŞMALAR YAPILIYOR ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.) Nereden nereye kulaklarımıza inanamıyoruz. isyan yok teşekkür var. Yollarımızın yapılması konusunda devletimiz var olsun demeden edemeyeceğiz. Bu hizmetlerde emeği geçen herkese ama katkı sağlayan herkese çok teşekkür ederiz.

{mosimage}

    Ayhan YILMAZ; Bu dönemde bazı hizmetler gelmemiş olabilir. bu sene gelmeyen hizmetler seneye gelecektir. Yılların biriken sorunlarını bir anda çözmek mümkün olmamaktadır. Sabırlı olunması durumunda eksik kalan hizmetlerin tamamlanacağını ifade ederek, Fındık Üreticisine en yüksek fındık satış fiyatını verenin bu hükümet olduğunu ancak, çeşitli nedenlerden dolayı fındık satış fiyatı düşünce bazı kişilerin isyan ettiğini, daha da ileri giderek Sayın Vekilimize hakaret ettiklerini dile getirerek, sanki bu hükümet başka çalışma yapmadığını düşünerek, sadece fındık ile sınırlı düşünüp diğer yapılan hizmetleri de görmemezlikten gelmek doğru bir davranış olamayacağını söyledi. Aslında sıkıntının bu ülkede yaptığımız hizmetleri halka anlatmada zorlandıklarını dile getirerek İl, İlçe ve belde teşkilatlarının yapılan çalışmaları halka anlatmada daha çok gayret göstermeleri gerektiğini belirtti.

{mosimage}

    Kendisi ile sık sık görüştüğümüz Sayın Ayhan YILMAZ' a Akkuş İnternet Sitesi Yönetimi olarak İlçemizin sorunlarının çözülmesi için göstermiş olduğu çabadan ve Akkuşluların sıkıntılarını paylaşarak çözüm üretme gayretlerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz.

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar