24 Nisan 2024 Çar

Enerji Bakanı, Ak Parti Ordu Milletvekili ve Vekil Adayları 14.07.2007 Tarihinde Akkuş İlçesinde

Akkuşluların, Bakan, Milletvekilleri ile adaylardan talepleri nelerdir

 

hilmiguler.jpg 
eyupfatsa.jpgeyilmaz.jpgayhanyilmaz5.jpg

Enerji Bakanı, Ak Parti Ordu Milletvekili ve Vekil Adayları
14.07.2007 Tarihinde Akkuş İlçesinde

AK PARTİ VEKİL VE ADAYLARI MİTİN İÇİN AKKUŞA GELİYOR

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Sayın Hilmi GÜLER, Ak parti Genel sekreteri Sayın İdris Naim ŞAHİN, Ak Parti grup başkanvekili sayın Eyüp FATSA, milletvekili adayları Ertuğrul GÜNAY, Mustafa HAMARAT, Enver YILMAZ, Abdurrahman TOMAKİN, Ayhan YILMAZ ve Hasan KARAOĞLAN 14 Temmuz 2007 Cumartesi günü saat 11:00 de yapılacak olan mitinge katılmak ve halka hitap etmek üzere ilçemize geleceklerdir.  10 Temmuz 2007 Haber: Akkuş Belediyesi İnternet Sitesi
d47.jpgertguney.jpgm.hamart.jpg 

Seçimler Yaklaşırken Yurdun Bir Çok İl ve İlçelerinde Yatırımlar Yapılırken ve Temeller Atılırken, Ordu'nun diğer ilçelerinde, çevre yolu, balıkçı barınağı, turizm yatırımları, tarım yatırımları ve sanayi yatırımları yapılırken, Akkuş İlçesine ise sen Köydes, Beldes ve Özel İdare yatırımları dışında sakın sesini çıkarma deniliyor galiba, 
YETMİYOR YETMİYOR YETMİYOR

Köydes, beldes ve Özel İdare Yatırımları Akkuş'a yetmiyor. Ordu'nun diğer ilçelerine yetmediği gibi bu tür çalışmalar, Akkuş'a da yetmiyor. Ancak Ordu'nun diğer ilçelerine bu yatırımlar dışında başka devlet yatırımları gelirken, Akkuş'a bu yatırımlar dışında hiç bir yatırım gelmemiştir.
Akkuş'un olmaz ise olmazları
ÜNYE-AKKUŞ-NİKSAR YOLU PROJESİ NE AŞAMADA YOKSA KALDI MI?
AKKUŞ MESLEK YÜKSEK OKULU PROJESİ NE AŞAMADA?
AKKUŞ LİSESİ PROJESİ MEB'DAN NE ZAMAN ONAYLANACAK.
GRUP YOLLARI ASFALTLANMA ÇALIŞMALARI İÇİN EK ÖDENEKLER NE ZAMAN ÇIKACAK YADA BAŞKA KAYNAK MI BULUNACAK?
ŞAHİNKAYA HES BARAJI NE ZAMAN YAPILACAK?
AKKUŞ İLÇESİNDE SIK SIK KESİLEN ELEKTRİKLER NE ZAMAN DÜZELECEK?
AKKUŞ İLÇESİNDE SAĞLIK KONUSUNDA DAHA NELER YAPILACAK? DİYALİZ ÜNİTESİ DOKTOR ATAMASI OLMADIĞI İÇİN ÇÜRÜMEYE Mİ TERK EDİLECEK? AMELİYATHANE İÇİN AYRILAN ÖDENEKE NE ZAMAN EK ÖDENEK ÇIKACAK. SAĞLIK OCAKLARINI DOKTOR ATAMASI VE TIBBI CİHAZ TEMİNİ NE ZAMAN SAĞLANACAK?
AKKUŞ YUKARIDA KALDIĞI İÇİN GÖZDEN KAÇMASIN LÜTFEN

Yukarıda Saydığımız konularda sizlerden müjdeli haberleri bu sefer bekliyoruz. Sayın Bakanım Akkuş'a çok geç geldiniz. Geç oldu ama güzel oldu diyelim. Verin Akkuş'un beklediği müjdeli haberleri

Sayın Bakanım ve Milletvekillerim Ak PArti Hükümetinin Akkuş ve Köylerinde yapmış olduğu hizmetler içinde teşekkür ederiz. Akkuş Yıbo, Salman Yolu, Cingili, Kemah ve Balyas köprüleri, diyaliz ünitesi, Çayıralan ve Seferli Beldelerinde yapımı devam eden İlköğretim Okulları, yeni yapılan Öğretmen lojmanları, tamir olan lojmanlar, köy yollarının çakıllanması ve genişletilmesi gibi ve benzeri hizmetleriniz için teşekkür ederiz. Bu hizmetlerin yapılmasında emeği geçen tümkamu kurumları personeli ile siyasileri tebrik ediyoruz. Akkuş İnternet Sitesi olarak teşekkür ederiz.
Müjdeli Haberleri Sitemizde yayınlamaktan mutluluk duyacağız.

Related Articles

2 YORUMLAR

  1. sayın milletvekilim sizi tebrik ederim…benim adım barış hamarat bilmiyorum akrabalığımız var mı yok mu ama sonuçta soyadlarımız aynı sizi canı gönülden kutluyorum…başarılarınızın devamını yüce allahtan niyaz ederim…barış hamarat saygılarımla….

  2. sayın milletvekilim sizi tebrik ederim…benim adım barış hamarat bilmiyorum akrabalığımız var mı yok mu ama sonuçta soyadlarımız aynı sizi canı gönülden kutluyorum…başarılarınızın devamını yüce allahtan niyaz ederim…barış hamarat saygılarımla….

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar